• Dnes je: Utorok 23. apríla 2024 meniny má Vojtech

„Zlo menom Pellegrini“ zvíťazí vtedy, ak dobrí ľudia nepôjdu voliť, tvrdí Matovič

„Zlo menom Pellegrini“ zvíťazí vtedy, ak dobrí ľudia nepôjdu voliť, tvrdí Matovič

Hnutie Slovensko bude voliť Ivana Korčoka.

3.4.2024 (SITA.sk) - Hnutie Slovensko bude v druhom kole prezidentských volieb voliť občianskeho kandidáta Ivana Korčoka. V druhom kole prezidentských volieb sa podľa predsedu hnutia a poslanca Igora Matoviča o hlasy voličov uchádzajú dvaja kandidáti, ktorí majú vlastný unikátny príbeh.

Na jednej strane Peter Pellegrini (Hlas-SD), ktorý dvadsať rokov využíva svoju povrchnú krásu na ohlúpenie voličiek, aby následne ich hlasy zneužil na svoju vernú službu mafii. Na druhej strane je človek, ktorý tridsať rokov verne slúžil vlasti, Ivan Korčok. Áno, človek s chybami, ale nie zákerný," uviedol na stredajšej tlačovej besede poslanec.

Zlo menom Pellegrini" podľa Matoviča zvíťazí vtedy, ak dobrí ľudia ostanú v sobotu doma a neprídu voliť.

Viac o téme: Prezidentské voľby na Slovensku 2024

Matovičovo hnutie bude Korčoka podľa slov svojho lídra voliť preto, aby mladí ľudia neutekali do zahraničia a neostali tu po nich len opustení rodičia.

Ak to poviem obrazne, dnes stojíme pred výberom z dvoch áut. Na jednej strane krásne navoňaný a krásne naružovo nalakovaný Moskvič, ktorý je však z vnútra úplne zhnitý. Na druhej strane síce jazdená, ale spoľahlivá Škoda Octavia. Ktorému autu zveríte svoju dôveru, ak viete, že s rodinou vás čaká dlhá a náročná cesta?," spýtal sa Matovič.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Utorok 23. apríl 2024

horoskopy na dnes utorok 23 april 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Utorok 23. apríl 2024

Baran 21.3. - 20.4.

V práci sa vám konečne otvoria nové šance. Mali by ste ich využiť najlepšie, ako len viete. Trochu húževnatosti a výsledky predbehnú očakávanie.

Býk 21.4. - 21.5.

Záležitosti tvojho srdca, ktoré sa zdali doteraz pomýlené sa začínajú prejavovať opäť ako reálne. Treba sa len viac angažovať a vyliezť zo svojej ulity.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Rozčaruje vás niečie rozhodnutie, ale nezúfajte. Aspoň už konečne budete vedieť, na čom ste. Ak porozmýšľate, prídete na to, že malo prísť už skôr.

Rak 22.6. - 22.7.

Dnes sa nebudete cítiť celkom vo svojej koži, čo sa prejaví striedaním nálad. Nedajte sa ovplyvniť momentálnou náladou na neuvážené činy, ktoré by ste neskôr mohli ľutovať.
Všetky Horoskopy pre Utorok 23. apríl 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie