• Dnes je: Pondelok 04. decembra 2023 meniny má Barbora

Nová kruhová križovatka v Liptovskom Hrádku už slúži motoristom, stála bezmála 411-tisíc eur (foto)

Nová kruhová križovatka v Liptovskom Hrádku už slúži motoristom, stála bezmála 411-tisíc eur (foto)

V Liptovskom Hrádku dokončili výstavbu kruhovej križovatky na ceste II/537 a III/2358 v lokalite pod Skalkou. Súčasťou prác bola okrem samotnej komunikácie aj realizácia chodníkov, dažďová kanalizácia, prekládka vodovodu a verejné osvetlenie.

V Liptovskom Hrádku dokončili výstavbu kruhovej križovatky v lokalite pod Skalkou. Ako informovala hovorkyňa Žilinského samosprávneho kraja (ŽSK) Eva Lacová, z eurofondov financovaná investičná akcia si vyžiadala bezmála 411-tisíc eur.

S výstavbou okružnej križovatky na ceste II/537 a III/2358 začala spoločnosť Metrostav DS v júni. „Výstavba trvala štyri mesiace. Súčasťou prác bola okrem samotnej komunikácie aj realizácia chodníkov, dažďová kanalizácia, prekládka vodovodu a verejné osvetlenie,“ priblížila Lacová.

Kruhovú križovatku mali stavať už vlani, lenže ŽSK bol krátko po odovzdaní staveniska nútený ukončiť zmluvu s firmou Cestné stavby Liptovský Mikuláš a vypísať nový tender. Do neho sa prihlásila len spoločnosť Metrostav DS.


Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 4. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 4 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Pokračujete vo včerajšom pracovnom nasadení? Ak áno, môžete dnes veľmi ľahko dosiahnuť úspech. V súkromí sa vám splní nejedno želanie.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak vám dnes ponúknu nové zamestnanie, berte ho so "všetkými desiatimi". Dnes je tá najvhodnejšia konštelácia k novým začiatkom.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete mať možnosť získať nové kontakty. Bude dobré, keď si urobíte reklamu. Nemali by ste sedieť v kúte a čakať na to, kedy si vás niekto všimne.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak sa stretnete so silnejším protivníkom, nevzdávajte sa. Obhajujte vaše myšlienky za každú cenu. K partnerovi buďte opatrní, nežiarlite.Všetky Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie