• Dnes je: Utorok 05. decembra 2023 meniny má Oto

Na priehrade pri Krupine pokračuje pátranie po nezvestnom mužovi, prácu komplikujú zlé podmienky (foto)

Na priehrade pri Krupine pokračuje pátranie po nezvestnom mužovi, prácu komplikujú zlé podmienky (foto)

Na mieste sa vystriedalo viacero potápačských skupín, ktoré uskutočnili množstvo ponorov s cieľom lokalizovať nezvestnú osobu.

4.8.2023 (SITA.sk) - Polícia spoločne s Hasičským a záchranným zborom (HaZZ) a Špeciálnou záchrannou kynologickou službou pátrajú už od polovice júla po nezvestnom mužovi v priehrade Bebrava v Krupinskom okrese.

Ako informuje na sociálnej sieti banskobystrická krajská polícia, nezvestnosť 35-ročného muža oznámil jeho kamarát ešte 15. júla, kedy sa mu počas plávania v priehrade stratil z dohľadu. Všetky zložky od nahlásenia po mužovi pátrajú.

„Využitá bola aj špeciálna sonarová technika, podvodná kamera a na mieste sa tiež vystriedalo viacero potápačských skupín HaZZ, ktoré uskutočnili množstvo ponorov s cieľom lokalizovať nezvestnú osobu. Pri pátraní boli použité aj špeciálne vycvičené policajné psy," dodala polícia s tým, že pátranie pre komplikované podmienky doteraz nebolo úspešné, ale bude naďalej pokračovať.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 4. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 4 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Pokračujete vo včerajšom pracovnom nasadení? Ak áno, môžete dnes veľmi ľahko dosiahnuť úspech. V súkromí sa vám splní nejedno želanie.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak vám dnes ponúknu nové zamestnanie, berte ho so "všetkými desiatimi". Dnes je tá najvhodnejšia konštelácia k novým začiatkom.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete mať možnosť získať nové kontakty. Bude dobré, keď si urobíte reklamu. Nemali by ste sedieť v kúte a čakať na to, kedy si vás niekto všimne.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak sa stretnete so silnejším protivníkom, nevzdávajte sa. Obhajujte vaše myšlienky za každú cenu. K partnerovi buďte opatrní, nežiarlite.Všetky Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie