• Dnes je: Sobota 02. decembra 2023 meniny má Bibiána

Finparáda: UNIQA má najlepšie cestovné poistenie na slovenskom trhu

Finparáda: UNIQA má najlepšie cestovné poistenie na slovenskom trhu

Cestovné poistenie UNIQA je z hľadiska kvality jednotkou na trhu.

27.6.2023 (SITA.sk) - Cestovné poistenie UNIQA je z hľadiska kvality jednotkou na trhu. Vyplýva to hodnotenia dátovo analytickej spoločnosti Scott & Rose, ktorá prevádzkuje finančný portál Finparáda a vyhodnotila ponuky cestovného poistenia na slovenskom trhu.

Rozhodujúcimi parametrami v hodnotení boli rozsah poistenia, jeho cena ale aj transparentnosť a inovácie. Pri hodnotení sa brali do úvahy kritéria: rozsah poistenia – 40 %, cena poistenia – 40 %, transparentnosť poistenia – 10 % a inovácia poistenia – 10 %. Do porovnávania boli zaradené balíky, ktoré kryli poistenie liečebných nákladov, poistenie zodpovednosti za škodu, úrazové poistenie, poistenie batožiny a asistenčné služby. Pri kalkulácii ceny sa brala do úvahy celosvetová platnosť.

"Cestovné poistenie je jednou z vlajkových lodí našich produktov, na ktorú sme právom hrdí a preto nás ocenenie veľmi teší. V dnešnej turbulentnej dobe je to produkt, ktorý zabezpečí ľuďom na cestách v zahraničí či na dovolenke pomoc a podporu v prípade mimoriadnych udalostí. Vysoké limity v prípade liečebných nákladov či krytie záchranných akcií sú už štandardom, ako jedna z mála poisťovní na trhu však kryjeme udalosti už od momentu opustenia bydliska – teda ešte na Slovensku. Ponúkame aj balíky bez obmedzenia veku, poistiť sa teda u nás môžu aj seniori nad 70 rokov bez prirážky na poistnom," komentuje ocenenie generálny riaditeľ UNIQA Rastislav Havran.

V prípade, že si klienti uzatvoria CP online, môžu si aktivovať digitálneho audiosprievodca SmartGuide priamo z potvrdzovacieho e-mailu o nákupe poistenia. Vďaka presnej geolokácii prehráva digitálny sprievodca pútavé informácie

O miestach, ktorými práve prechádzate. Obsahuje off-line mapy a profesionálne pripravené trasy, vďaka ktorým vám ukáže aj zaujímavosti, o ktorých vedia iba miestni znalci. Na platforme SmartGuide nájdete desiatky tisíc zaujímavých miest a stovky trás v 600 destináciách po celom svete.

Aké krytie ponúka TOP cestovné poistenie UNIQA

 • Európa alebo Svet, ale aj Samostatné cestovné poistenie na Slovensku
 • vo všetkých balíkoch poistenie zásahu horskej služby v SR do sumy 16 600 EUR
 • poistenie liečebných nákladov do 250 000 EUR pre všetky balíky, platí aj pre záchranu na horách a vo vode, ambulantné ošetrenie , transport do domovskej krajiny,
 • COVID 19 – až do výšky limitu liečebných nákladov, náklady na ubytovanie v karanténe max. 1500 EUR
 • poistenie zodpovednosti za škodu na zdraví aj majetku do výšky 200 000 EUR
 • poistenie akútnych stavov chronických alebo existujúcich ochorení do výšky 20 000 EUR
 • poistenie Storna v rámci balíkov aj samostatne
 • balíky poistenia: Basic, Plus, Komfort ,Extra, Storno, Študent
 • v cene všetkých balíkov aj náklady na záchranu na horách a vo vode, bežné letné a zimné športy, právna pomoc a asistenčné služby
 • od balíka Plus vyššie aj zmeškanie dopravného prostriedku, oneskorený návrat zo zahraničia
 • balík Basic a Komfort len do 70 rokov, balík Plus aj Extra bez obmedzenia veku
 • Rodinná zľava 20 % (rodina 2 dospelý a max. 4 deti do 18 rokov)

Informačný servis

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Piatok 1. december 2023

horoskopy na dnes piatok 1 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Piatok 1. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Ak chcete meniť beh udalostí, môže sa vám to dnes podariť. Na mieste je však opatrnosť, pretože sa stretnete s veľkým odporom. Pohodlnejšie by bolo do toho sa nepúšťať.

Býk 21.4. - 21.5.

Skôr ako sa rozhodnete pre niečo celkom nové, mali by ste najskôr vyskúšať, čo to spraví na verejnosti. Nemôžete si predsa dovoliť robiť nepodarky.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Najskôr sa snažte pozbierať všetky potrebné argumenty a až potom s nimi vyjdite na verejnosť. Predčasný zásah by ani vám, ani veci nijako nepomohol.

Rak 22.6. - 22.7.

Hoci sa vývoj akcie predbežne zastavil, využite príležitosť a urobte si prehľad o nákladoch a výsledkoch svojho úsilia. Budete sa môcť lepšie pripraviť na ďalšie kroky.Všetky Horoskopy pre Piatok 1. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie