• Dnes je: Piatok 23. februára 2024 meniny má Roman(a)

USA poradili Izraelu, aby odložil pozemnú ofenzívu do Pásma Gazy, usilujú sa o prepustenie viac rukojemníkov

USA poradili Izraelu, aby odložil pozemnú ofenzívu do Pásma Gazy, usilujú sa o prepustenie viac rukojemníkov

Predpokladá sa, že palestínski militanti pri útoku na Izrael vzali do Gazy viac ako 222 rukojemníkov.

23.10.2023 (SITA.sk) - Spojené štáty poradili Izraelu, aby odložil možnú pozemnú ofenzívu do Pásma Gazy a dal tak viac priestoru USA a ďalším medzinárodným partnerom na úsilie o prepustenie viac rukojemníkov.

Informuje o tom agentúra AP citujúc amerického predstaviteľa oboznámeného s postojom administratívy prezidenta Joea Bidena. Ako jej povedal, že nie je jasné, ako tento argument ovplyvní zmýšľanie Izraela.

Americký predstaviteľ, ktorý komunikoval pod podmienkou anonymity, poznamenal, že mediácia Kataru s palestínskym militantným hnutím Hamas umožnila prepustenie dvoch amerických rukojemníčok Judith a Natalie Raanan.

Proces, ktorý viedol k ich prepusteniu, sa začal krátko po útoku Hamasu na Izrael zo 7. októbra. Predstaviteľ povedal, že príprava na prepustenie Raananových „trvala dlhšie, než si ľudia uvedomujú“.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Štvrtok 22. február 2024

horoskopy na dnes stvrtok 22 februar 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Štvrtok 22. február 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Máte možnosť prežiť príjemný deň v kruhu najbližších. Spoločenská akcia, ktorú si naplánujete, prebehne podľa vašich predstáv. Myslite aj na deti.

Býk 21.4. - 21.5.

Daj sa do kontaktu s osobami, ktoré myslia rovnako ako vy. Spoločne môžete veľa dosiahnuť. Spontánne nápady vyžadujú neobyčajné riešenie. Netreba sa ničoho naľakať.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Ak máte pocit, že vás okolie využíva, nezaškodilo by vám trochu tvrdohlavosti. Nedajte sa znechutiť zhoršenou atmosférou a snažte si zachovať optimizmus.

Rak 22.6. - 22.7.

Terajšie počasie na rozdiel od iných vás oberá o pokoj. Ste zavalený mimopracovnými povinnosťami, môžu sa pridať aj bolesti. Musíte vydržať, zajtra to bude lepšie.
Všetky Horoskopy pre Štvrtok 22. február 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie