• Dnes je: Pondelok 25. septembra 2023 meniny má Vladislav

Ako vyžehliť pokrčené oblečenie bez žehličky?

Ako vyžehliť pokrčené oblečenie bez žehličky?

Tieto tipy sú užitočné pre pokrčenie menšieho rozsahu.

Určite sa vám už niekedy stalo, že ste si chceli obliecť svoje obľúbené tričko alebo blúzku, no bolo pokrčené a nemali ste po ruke žehličku.

Existuje však niekoľko spôsobov, ako vyžehliť oblečenie bez použitia žehličky.

V nasledujúcich riadkoch vám prinášam niekoľko možností, ktoré môžu byť užitočné.


1. Sprcha s parou: Zavesením pokrčeného oblečenia v kúpelni počas sprchy s horúcou vodou sa vytvorí para, ktorá pomôže zrelaxovať tkaninu a zmäkčiť vrásky. Po sprche môžete oblečenie jemne utrieť a potom ho nechať voľne vyschnúť.


2. Fén: Fénom na vlasy môžete tiež odstrániť vrásky z oblečenia. Položte oblečenie na rovnú plochu a postupne ho sušte fénom, kým sa vrásky nerozplynú.


3. Vodná hmota: Nasypte vodu do sprejovača a postriekajte pokrčené oblečenie. Potom ho jemne utrite a povytiahnite do pôvodnej podoby. Môžete si pomôcť aj tým, že ho zavesíte na ramienko a necháte voľne vyschnúť.


4. Utierka: Položte pokrčené oblečenie na rovnú plochu a prikryte ho utierkou alebo handrou navlhčenou vodou. Potom oblečenie jemne utrite a vyhladte vrásky pomocou ruky.


5. Sušička na prádlo: Pokrčené oblečenie môžete vložiť do sušičky na prádlo spolu s mokrým uterákom. Voda z uteráka vytvorí paru, ktorá pomôže vyžehliť oblečenie. Vyhýbajte sa však príliš vysokej teplote, aby ste nezničili tkaninu.

Tieto tipy sú užitočné pre pokrčenie menšieho rozsahu. Ak máte oblečenie, ktoré potrebuje silnejšie vyhladenie, je lepšie použiť klasickú žehličku.Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 25. september 2023

horoskopy na dnes pondelok 25 september 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 25. september 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Sentimentálne nálady sú na príťaž nielen vám, ale aj vášmu okoliu. Nemali by ste sa stále ľutovať, radšej konečne urobte konkrétne kroky, na nápravu súčasného stavu.

Býk 21.4. - 21.5.

Vašu citlivú dušu podporí človek, ktorého ste poznali len z videnia. Dobre si však premyslite, či vaše novo prebudené city neohrozia harmóniu v partnerskom zväzku.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Máte pocit, že sa všetci sprisahali proti vám? Situácia sa zmení po absolvovaní rozhovoru, ktorý vás čaká okolo obeda. Zosilnie vaša slabosť pre opačné pohlavie.

Rak 22.6. - 22.7.

Dnešok je priaznivý pre tých, ktorí potrebujú nové nápady a inšpiráciu. Venujte pozornosť aj zdanlivým maličkostiam, ktoré sa neskôr môžu ukázať ako rozhodujúce.Všetky Horoskopy pre Pondelok 25. september 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie