• Dnes je: Pondelok 26. februára 2024 meniny má Viktor

Ako vyžehliť pokrčené oblečenie bez žehličky?

Ako vyžehliť pokrčené oblečenie bez žehličky?

Tieto tipy sú užitočné pre pokrčenie menšieho rozsahu.

Určite sa vám už niekedy stalo, že ste si chceli obliecť svoje obľúbené tričko alebo blúzku, no bolo pokrčené a nemali ste po ruke žehličku.

Existuje však niekoľko spôsobov, ako vyžehliť oblečenie bez použitia žehličky.

V nasledujúcich riadkoch vám prinášam niekoľko možností, ktoré môžu byť užitočné.


1. Sprcha s parou: Zavesením pokrčeného oblečenia v kúpelni počas sprchy s horúcou vodou sa vytvorí para, ktorá pomôže zrelaxovať tkaninu a zmäkčiť vrásky. Po sprche môžete oblečenie jemne utrieť a potom ho nechať voľne vyschnúť.


2. Fén: Fénom na vlasy môžete tiež odstrániť vrásky z oblečenia. Položte oblečenie na rovnú plochu a postupne ho sušte fénom, kým sa vrásky nerozplynú.


3. Vodná hmota: Nasypte vodu do sprejovača a postriekajte pokrčené oblečenie. Potom ho jemne utrite a povytiahnite do pôvodnej podoby. Môžete si pomôcť aj tým, že ho zavesíte na ramienko a necháte voľne vyschnúť.


4. Utierka: Položte pokrčené oblečenie na rovnú plochu a prikryte ho utierkou alebo handrou navlhčenou vodou. Potom oblečenie jemne utrite a vyhladte vrásky pomocou ruky.


5. Sušička na prádlo: Pokrčené oblečenie môžete vložiť do sušičky na prádlo spolu s mokrým uterákom. Voda z uteráka vytvorí paru, ktorá pomôže vyžehliť oblečenie. Vyhýbajte sa však príliš vysokej teplote, aby ste nezničili tkaninu.

Tieto tipy sú užitočné pre pokrčenie menšieho rozsahu. Ak máte oblečenie, ktoré potrebuje silnejšie vyhladenie, je lepšie použiť klasickú žehličku.Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Nedeľu 25. február 2024

horoskopy na dnes nedelu 25 februar 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Nedeľu 25. február 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Únava vám zabráni nasadiť vyššie tempo. Stretnete niekoho, kto vám bude chcieť pomôcť, ale jeho zisk bude oveľa prevyšovať váš. Porozmýšľajte nad ponúkanou pomocou.

Býk 21.4. - 21.5.

Možno by ste chceli na poslednú chvíľu zmeniť svoje plány. Ak však neurobíte dostatočné bezpečnostné opatrenia musíte rátať s istým rizikom. V jednej záležitosti vás čaká prekvapenie.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes vás zaujme niekto svojimi zaujímavými názormi. Radi by ste sa s ním porozprávali, aby ste sa zbavili svojich pochybností. Nenechajte si nahovoriť niečo, o čom nie ste skalopevne presvedčení.

Rak 22.6. - 22.7.

Konajte cieľavedome a zodpovedne. Nenechajte sa vykoľajiť vlastnou nervozitou. V zamestnaní máte šancu zlepšiť pozíciu, len si nevšímajte pripomienky.
Všetky Horoskopy pre Nedeľu 25. február 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie