• Dnes je: Štvrtok 28. septembra 2023 meniny má Václav

Ruské rakety opäť mieria na kritickú infraštruktúru, v mrazivej zime vyvolávajú výpadky energií

Ruské rakety opäť mieria na kritickú infraštruktúru, v mrazivej zime vyvolávajú výpadky energií

Rusko od októbra opakovane útočí na energetickú a civilnú infraštruktúru na Ukrajine.

16.12.2022 (Webnoviny.sk) - Z Ukrajiny v piatok ráno opäť hlásia ruské raketové útoky zamerané na kritickú infraštruktúru. Informuje o tom spravodajský portál CNN s odvolaním sa na regionálnych predstaviteľov. Starosta Kyjeva Vitalij Kličko informoval o explóziách v Danajskom obvode.

Protivzdušná obrana

Reportéri CNN v hlavnom meste Ukrajiny hlásili výbuchy, pričom tiež videli a počuli rakety i ukrajinský systém protivzdušnej obrany.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

V Charkove na severovýchode krajiny podľa šéfa oblastnej vojenskej správy Oleha Synjehubova zasiahli „zariadenia kritickej infraštruktúry“ v okrese Čuhujiv.

Zásahy hlásia aj z mesta Kryvyj Rih.

Letecký poplach

Raketové útoky podľa CNN v piatok hlásili aj Odesa, Poltava, Žytomyr a Sumy.

Zástupca šéfa kancelárie ukrajinského prezidenta Kyrylo Tymošenko v piatok ráno prostredníctvom komunikačnej platformy Telegram upozornil obyvateľov, aby neignorovali letecký poplach a zostali v krytoch.

Rusko od októbra opakovane útočí na energetickú a civilnú infraštruktúru na Ukrajine, čím vyvoláva v mrazivej zime výpadky energií.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Štvrtok 28. september 2023

horoskopy na dnes stvrtok 28 september 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Štvrtok 28. september 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Skôr ako sa niekomu zaviažete, dobre si všetko premyslite a pozisťujte, čo sa dá. Neskôr sa budete márne vyhovárať, že ste nemali dosť informácií. Opatrnosť je matkou múdrosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ťažko sa nájde vec, ktorá by vás mohla naplno uspokojiť. Čo môžete podniknúť, aby ste konečne zosúladili vlastné idey, to sú otázky, ktoré si kladiete a dnes môžete dostať na ne odpoveď.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Konajte rozvážne a premyslite si ďalšie kroky do budúcnosti. Nemyslite len na ťažkosti, mohli by ste prepadnúť pesimizmu. Vynechajte prácu s peniazmi!

Rak 22.6. - 22.7.

Dnes zaznamenáte úspech skoro v každej oblasti vašej práce. Nesnažte sa však rozvíjať nové činnosti, nemuseli by ste ich zvládnuť. Dávajte pozor na cestách.Všetky Horoskopy pre Štvrtok 28. september 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie