• Dnes je: Utorok 23. apríla 2024 meniny má Vojtech

Kubiš oznámil, koho bude voliť v prezidentských voľbách. Slovákom však nechce radiť

Kubiš oznámil, koho bude voliť v prezidentských voľbách. Slovákom však nechce radiť

Neúspešný kandidát zároveň vyzval ľudí, aby išli v sobotu voliť.

3.4.2024 (SITA.sk) - Neúspešný kandidát za prezidenta Ján Kubiš bude v druhom kole prezidentských volieb voliť predsedu parlamentu Petra Pellegriniho (Hlas-SD).

Uviedol to pre verejnoprávne médium RTVS s tým, že voličom nechce radiť, koho majú ísť voliť. Súčasne ich však vyzval, aby v sobotu voliť prišli. Kubiš získal v prvom kole volieb celkovo 2,03 percenta hlasov.

S Kubišom sa po voľbách osobne stretli Pellegrini aj jeho náprotivok občiansky kandidát Ivan Korčok, ktorý informoval, že Kubiš nedá odporúčanie svojim voličom ani pre jedného kandidáta v druhom kole.

„Utvrdil som sa, že s oboma sa v mnohých názoroch zhodujem, v niektorých ani nie, a to aj v pre mňa zásadných záležitostiach. Oboch kandidátov som informoval, že svojich voličov budem vyzývať k účasti na druhom kole volieb, ale rozhodnutie, koho voliť ponechám na nich. Sám sa voľby plánujem zúčastniť, ale rozhodnutie o tom, koho budem voliť ovplyvnia aj ich doterajšie postoje, aj vedenie kampane nimi a ich prívržencami," napísal Kubiš na sociálnej sieti.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Utorok 23. apríl 2024

horoskopy na dnes utorok 23 april 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Utorok 23. apríl 2024

Baran 21.3. - 20.4.

V práci sa vám konečne otvoria nové šance. Mali by ste ich využiť najlepšie, ako len viete. Trochu húževnatosti a výsledky predbehnú očakávanie.

Býk 21.4. - 21.5.

Záležitosti tvojho srdca, ktoré sa zdali doteraz pomýlené sa začínajú prejavovať opäť ako reálne. Treba sa len viac angažovať a vyliezť zo svojej ulity.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Rozčaruje vás niečie rozhodnutie, ale nezúfajte. Aspoň už konečne budete vedieť, na čom ste. Ak porozmýšľate, prídete na to, že malo prísť už skôr.

Rak 22.6. - 22.7.

Dnes sa nebudete cítiť celkom vo svojej koži, čo sa prejaví striedaním nálad. Nedajte sa ovplyvniť momentálnou náladou na neuvážené činy, ktoré by ste neskôr mohli ľutovať.
Všetky Horoskopy pre Utorok 23. apríl 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie