• Dnes je: Štvrtok 22. februára 2024 meniny má Etela

Prezident Pavel vyzval Západ, aby nezmenšoval podporu Ukrajine. Budúci rok vraj bude ešte ťažší

Prezident Pavel vyzval Západ, aby nezmenšoval podporu Ukrajine. Budúci rok vraj bude ešte ťažší

Petr Pavel zdôraznil, že ako prezident vníma situáciu na Ukrajine nielen z vojenského hľadiska, ale aj z hľadiska morálnych hodnôt.

28.11.2023 (SITA.sk) - Český prezident Petr Pavel vyzval Západ, aby neznižoval podporu Ukrajine, inak by mohol byť budúci rok pre Rusko priaznivejší. Informuje o tom spravodajský web Ukrajinská pravda, ktorý cituje rozhovor českého prezidenta pre taliansky denník Corriere della Sera.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Pavel zdôraznil, že ako prezident vníma situáciu na Ukrajine nielen z vojenského hľadiska, ale aj z hľadiska morálnych hodnôt.

„Nemáme inú možnosť ako poskytnúť Ukrajine všetko, aby dosiahla svoj cieľ obnovenia suverenity a kontroly svojich hraníc, čokoľvek menšie by bolo pre nás porážkou,“ povedal český prezident.

Petr Pavel dodal, že budúci rok bude pre Ukrajinu ešte ťažší a nadchádzajúca zima bude veľkým problémom. Poukázal pritom na fakt, že veľká časť ukrajinskej infraštruktúry bola poškodená alebo zničená a nedá sa úplne obnoviť ani s pomocou západných spojencov Ukrajiny.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine – november 2023 (fotografie)

Viac k téme: Český prezident, pomoc Ukrajine, rusko-ukrajinský konflikt
Zdroj: SITA.sk - Prezident Pavel vyzval Západ, aby nezmenšoval podporu Ukrajine. Budúci rok vraj bude ešte ťažší © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Stredu 21. február 2024

horoskopy na dnes stredu 21 februar 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Stredu 21. február 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Ak nechcete vyvolať v okolí chaos, mali by ste dať najavo, že o tretieho nemáte záujem. Nerozčuľujte sa kvôli chybám iných, dôležité je, že ich nerobíte vy.

Býk 21.4. - 21.5.

Zdá sa, že dnešný večer bude veľmi zaujímavý. Ak čakáte návštevu, prinesie vám milú pozornosť, ak čakáte poštu, správy budú priaznivé. Je na mieste zachovať primeraný pokoj.

Blíženci 22.5. - 21.6.

V záležitosti svojho srdca nestrácajte trpezlivosť. Postupne sa vyriešia všetky problémy, ktoré sa dnes zdajú neprekonateľné. Ak pociťujete nedostatok energie, treba ju načerpať niekde v prírode.

Rak 22.6. - 22.7.

Už ráno sa s niekým pohneváte. I keď si to nepriznáte, na konflikte máte veľký podiel. Po nejakom rozhovore si uvedomíte, čo skutočne chcete.
Všetky Horoskopy pre Stredu 21. február 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie