• Dnes je: Streda 28. februára 2024 meniny má Zlatica

Počasie na dnes (sobota 2. december): Výdatné sneženie najmä na severe Slovenska

Počasie na dnes (sobota 2. december): Výdatné sneženie najmä na severe Slovenska

Na väčšine územia dážď alebo dážď so snehom.

2.12.2023 (SITA.sk) - V sobotu bude oblačno až zamračené, hmlisto. Ako informuje Slovenský hydrometeorologický ústav na svojej webovej stránke, na krajnom západe, v Žilinskom kraji a postupne aj na hornom Spiši väčšinou sneženie, na hornej Orave a Kysuciach aj výdatnejšie.

Popoludní na severe a krajnom západe miestami tvorba snehových jazykov, ojedinele závejov. Ojedinele, na strednom Slovensku a Spiši miestami, a to najmä dopoludnia, poľadovica.

Najvyššia denná teplota 2 až 7 stupňov Celzia, na krajnom západe a severe väčšinou -3 až 2 stupne Celzia. Teplota na horách vo výške 1 500 metrov nad morom na západe okolo 0, na východe 2 stupne Celzia.

Fúkať bude slabý, postupne miestami, najmä na západe, severozápadný vietor rýchlosťou 4 až 11 m/s (10 až 40 km/h), v nárazoch ojedinele okolo 16 m/s (60 km/h). Meteorológovia predpokladajú, že spadne do 10 milimetrov zrážok, v Žilinskom kraji do 20 milimetrov, prípadne do 20 centimetrov snehu.

Odporúčame:

Počasie na 10 dní


počasieTrvanie ročných období sa bude postupne meniť. Ktoré z nich bude najdlhšie?


Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Stredu 28. február 2024

horoskopy na dnes stredu 28 februar 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Stredu 28. február 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Vaši najbližší vás konečne začnú chápať a podporia vaše rozhodnutie. Prežijete večer, ktorý splní všetky vaše predstavy. Niekto vám však bude chýbať.

Býk 21.4. - 21.5.

V tomto prípade vám smola prinesie objav nových netušených spôsobov riešení, ktoré budete vedieť využiť vo svoj prospech.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Ak ste za posledné obdobie niečo pokazili, dnes máte príležitosť všetko napraviť. V dôležitej veci urobíte krok dopredu. Pozor na zlých poradcov.

Rak 22.6. - 22.7.

Planéty ovplyvnia vaše citové záležitosti. Vo vzťahoch s najbližšími ľuďmi sa vyskytnú komplikácie. Mali by ste svojim blízkym objasniť trochu svoj hodnotový systém.
Všetky Horoskopy pre Stredu 28. február 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie