• Dnes je: Streda 28. februára 2024 meniny má Zlatica

Žreb skupín ME vo futbale 2024: Slovensko je v treťom koši, prekvapením je Taliansko (online)

Žreb skupín ME vo futbale 2024: Slovensko je v treťom koši, prekvapením je Taliansko (online)

Euro 2024 - žreb základných skupín.

2.12.2023 (SITA.sk) - V sobotu 2: decembra od 18.00 je v Hamburgu slávnostný žreb základných skupín budúcoročných majstrovstiev  Európy vo futbale v Nemecku.

Súperov spoznajú aj slovenskí futbalisti, ktorí sú nasadení v treťom koši a nemôžu sa tak v základnej skupine stretnúť s výbermi Škótska, Slovinska, Česka, Chorvátska ani Holandska. Všetky tieto výbery sú rovnako ako Slováci v treťom koši.

ME vo futbale 2024 - žreb základných skupín

  • online (sobota od 18.00)

V elitnom prvom koši sú okrem domácich Nemcov aj reprezentácie Portugalska, Francúzska, Španielska, Belgicka a Anglicka. V druhom sú okrem víťazov svojich skupín Maďarov, Dánov, Albáncov, Rumunov a Turkov aj Rakúšania ako najúspešnejší výber z druhých priečok.

Prekvapením je, že obhajcovia kontinentálneho titulu Taliani sú až vo štvrtom koši, vo svojej skupine totiž skončili na druhej priečke a nenazbierali dostatok bodov na to, aby ich zaradili do tretej výkonnostnej skupiny. Talianom robia spoločnosť aj Srbi a Švajčiari a pridajú sa aj víťazi jednotlivých troch vetiev play-off naplánovaného na marec 2024.

ME 2024 sa uskutočnia od 14. júna do 14. júla. Nemci vybrali spolu desať miest - Berlín, Dortmund, Düsseldorf, Frankfurt nad Mohanom, Gelsenkirchen, Hamburg, Kolín nad Rýnom, Lipsko, Mníchov a Stuttgart.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Stredu 28. február 2024

horoskopy na dnes stredu 28 februar 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Stredu 28. február 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Vaši najbližší vás konečne začnú chápať a podporia vaše rozhodnutie. Prežijete večer, ktorý splní všetky vaše predstavy. Niekto vám však bude chýbať.

Býk 21.4. - 21.5.

V tomto prípade vám smola prinesie objav nových netušených spôsobov riešení, ktoré budete vedieť využiť vo svoj prospech.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Ak ste za posledné obdobie niečo pokazili, dnes máte príležitosť všetko napraviť. V dôležitej veci urobíte krok dopredu. Pozor na zlých poradcov.

Rak 22.6. - 22.7.

Planéty ovplyvnia vaše citové záležitosti. Vo vzťahoch s najbližšími ľuďmi sa vyskytnú komplikácie. Mali by ste svojim blízkym objasniť trochu svoj hodnotový systém.
Všetky Horoskopy pre Stredu 28. február 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie