• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

Žena mala dostať za sobáš s cudzincom 1 500 eur, dostane však akurát tak trest odňatia slobody

Žena mala dostať za sobáš s cudzincom 1 500 eur, dostane však akurát tak trest odňatia slobody

Polícia zasahovala na matričnom úrade v Trebišove v rámci akcie s krycím názvom Bride.

24.4.2023 (SITA.sk) - Priamo na matričnom úrade v Trebišove zasahovala Národná jednotka boja proti nelegálnej migrácii v súčinnosti s cudzineckou políciou v rámci policajnej akcie s krycím názvom Bride.

Ako informovala Karolína Barinková z Prezídia policajného zboru, išlo o svadobný obrad účelového manželstva medzi občanom Maroka M.B., ktorý sa z dôvodu neplatnosti jeho víza mal zosobášiť so Slovenkou B.K. Páchateľ mal za manželstvo s ním sľúbiť odmenu vo výške 1 500 eur.

Nevesta je vyšetrovateľom stíhaná pre trestný čin prevádzačstva, v prípade dokázania viny jej hrozí trest odňatia slobody na dva až osem rokov. S cudzincom z Maroka vykonajú úkony smerujúce k jeho administratívnemu vyhosteniu.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 11. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 11 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Budete tvrdo pracovať a dosiahnete pokrok v štúdiu alebo v povolaní po odbornej stránke. Financie však nezískate. Vo výhľade sú i ďalšie sporné udalosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak sa ráno objavia pochybnosti, celý deň bude úspešný. Dnes musíte postupovať opatrne. Nedovoľte, aby niekto odhalil vaše plány. Mohol by to zneužiť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete musieť nechať všetky menej dôležité veci bokom. Budete mať čo robiť, aby ste stihli všetko to, čo ste začali a čo musíte neodkladne dokončiť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak prejavíte príliš veľa ochoty v jednej veci, dopadnete nedobre. Môže sa vám stať, že veci, ku ktorým ste pristupovali dobrovoľne, sa zmenia na povinnosť.Všetky Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie