• Dnes je: Pondelok 04. decembra 2023 meniny má Barbora

Železnice predĺžia nájom poliklinike vo Zvolene, Agel tak stiahne výpovede lekárov

Železnice predĺžia nájom poliklinike vo Zvolene, Agel tak stiahne výpovede lekárov

Poliklinika ProCare Zvolen prejde pod nového majiteľa.

Železnice SR predĺžia nájom poliklinike vo Zvolene, Agel stiahne výpovede lekárov. Taký je výsledok štvrtkového rokovania medzi zástupcami Banskobystrického samosprávneho kraja, spoločnosti Agel a Železníc Slovenskej republiky k medializovanej téme nepredĺženia nájmu v priestoroch polikliniky Novapharm a následných výpovedí pre viacerých lekárov z polikliniky v areáli Nemocnice Agel Zvolen.

Uvádza to v tlačovej správe hovorkyňa banskobystrickej župy Lenka Štepáneková.

Železnice SR na štvrtkovom rokovaní súhlasili s predĺžením nájmu pre spoločnosť Agel v priestoroch polikliniky Novapharm do 30. júna 2024 a spoločnosť Agel zase prisľúbila, že stiahne výpovede pre lekárov s dvojmesačnou výpovednou lehotou z priestorov Nemocnice Agel Zvolen.

Tento krok vytvorí dostatočný časový priestor pre všetky strany, aby rokovali o ďalšom postupe. „K akútnemu ohrozeniu dostupnosti zdravotnej starostlivosti vo Zvolene tak nepríde, čo Banskobystrický samosprávny kraj považuje za kľúčové,“ dodala na záver Štepáneková.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 4. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 4 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Pokračujete vo včerajšom pracovnom nasadení? Ak áno, môžete dnes veľmi ľahko dosiahnuť úspech. V súkromí sa vám splní nejedno želanie.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak vám dnes ponúknu nové zamestnanie, berte ho so "všetkými desiatimi". Dnes je tá najvhodnejšia konštelácia k novým začiatkom.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete mať možnosť získať nové kontakty. Bude dobré, keď si urobíte reklamu. Nemali by ste sedieť v kúte a čakať na to, kedy si vás niekto všimne.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak sa stretnete so silnejším protivníkom, nevzdávajte sa. Obhajujte vaše myšlienky za každú cenu. K partnerovi buďte opatrní, nežiarlite.Všetky Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie