• Dnes je: Nedeľa 25. februára 2024 meniny má Frederik(a)

Vy nie ste Slovenská národná strana, vy ste Slovensko ničiaca strana, skritizovala Remišová národniarov

Vy nie ste Slovenská národná strana, vy ste Slovensko ničiaca strana, skritizovala Remišová národniarov

Michelko sobotu uviedol, že protest študentov bol krajným aktivizmom.

25.11.2023 (SITA.sk) - Aktivizmus je najväčšia skaza žurnalistiky. V relácii RTVS Sobotné dialógy to vyhlásil poslanec a predseda Výboru NR SR pre kultúru a médiá Roman Michelko (SNS).

Obmedzovanie slobody médií

Regoval tak na tichý protest študentov žurnalistiky, ktorý sa uskutočnil v pondelok 20. novembra pred Úradom vlády SR. Študenti tak reagovali na to, že predseda vlády Robert Fico (Smer-SD) odmietol komunikovať s vybranými médiami.

Budúci novinári považujú kroky vlády za snahu o obmedzovanie slobody médií. Študenti sa vyjadrili, že nechcú pracovať v štáte, ktorý je nepriateľský voči médiám.

Uviedol, že heslá študentov boli nepravdivé. „Fico povedal, že preverí akreditácie. Nepovedal, že s nimi generálne odmieta komunikovať," vyhlásil Michelko a dodal, že nemá rád, keď sú novinári a adepti na novinárov aktivistickí.

Nikdy médiá nevykázali z vlády

Poslankyňa Veronika Remišová (Za ľudí) sa vyjadrila, že nezávislá žurnalistika podľa Slovenskej národnej strany sa rovná „pochlebovanie vláde".

„Vy nie ste Slovenská národná strana, vy ste Slovensko ničiaca strana, pretože to, čo robíte, je absolútne hrozné," vyhlásila Remišová a uzavrela, že aj napriek tomu, že sa im tiež častokrát nepáčilo, čo o nich médiá hovorili a písali, nikdy by médiá nevykázali z úradu vlády.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Nedeľu 25. február 2024

horoskopy na dnes nedelu 25 februar 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Nedeľu 25. február 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Únava vám zabráni nasadiť vyššie tempo. Stretnete niekoho, kto vám bude chcieť pomôcť, ale jeho zisk bude oveľa prevyšovať váš. Porozmýšľajte nad ponúkanou pomocou.

Býk 21.4. - 21.5.

Možno by ste chceli na poslednú chvíľu zmeniť svoje plány. Ak však neurobíte dostatočné bezpečnostné opatrenia musíte rátať s istým rizikom. V jednej záležitosti vás čaká prekvapenie.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes vás zaujme niekto svojimi zaujímavými názormi. Radi by ste sa s ním porozprávali, aby ste sa zbavili svojich pochybností. Nenechajte si nahovoriť niečo, o čom nie ste skalopevne presvedčení.

Rak 22.6. - 22.7.

Konajte cieľavedome a zodpovedne. Nenechajte sa vykoľajiť vlastnou nervozitou. V zamestnaní máte šancu zlepšiť pozíciu, len si nevšímajte pripomienky.
Všetky Horoskopy pre Nedeľu 25. február 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie