• Dnes je: Štvrtok 22. februára 2024 meniny má Etela

Vodička prešla s neosvetleným vozidlom do protismeru, zrážku s nákladným autom neprežila (foto)

Vodička prešla s neosvetleným vozidlom do protismeru, zrážku s nákladným autom neprežila (foto)

Tragická nehoda sa stala pri obci Brezolupy v okrese Bánovce nad Bebravou.

13.2.2024 (SITA.sk) - Čelnú zrážku s nákladným autom neprežila 45-ročná vodička Citroënu. Tragická nehoda sa stala v pondelok 12. februára krátko po 21:00 na ceste I/9 pri obci Brezolupy v okrese Bánovce nad Bebravou.

Ako informovala trenčianska krajská policajná hovorkyňa Katarína Kuzmová, vodička jazdiaca v smere od Prievidze pred križovatkou do obce Brezolupy z doposiaľ presne nezistených príčin prešla s neosvetleným vozidlom do protismeru.

Pri dopravnej nehode utrpela vodička osobného auta zranenia nezlučiteľné so životom. 40-ročný vodič nákladného vozidla nemal po dopravnej nehode žiadne zranenia. Jeho dychová skúška na alkohol bola negatívna. U usmrtenej vodičky bude nariadená súdnolekárska pitva,“ uviedla Kuzmová.

Na mieste bol prítomný aj znalec z odboru cestnej dopravy, polícia vykonala obhliadku miesta činu a ďalšie prvotné procesné úkony. „Vyšetrovateľ z Bánoviec nad Bebravou začal trestné stíhanie pre prečin usmrtenia. Presné príčiny a okolnosti tejto tragickej udalosti sú predmetom vyšetrovania,“ dodala Kuzmová.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Stredu 21. február 2024

horoskopy na dnes stredu 21 februar 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Stredu 21. február 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Ak nechcete vyvolať v okolí chaos, mali by ste dať najavo, že o tretieho nemáte záujem. Nerozčuľujte sa kvôli chybám iných, dôležité je, že ich nerobíte vy.

Býk 21.4. - 21.5.

Zdá sa, že dnešný večer bude veľmi zaujímavý. Ak čakáte návštevu, prinesie vám milú pozornosť, ak čakáte poštu, správy budú priaznivé. Je na mieste zachovať primeraný pokoj.

Blíženci 22.5. - 21.6.

V záležitosti svojho srdca nestrácajte trpezlivosť. Postupne sa vyriešia všetky problémy, ktoré sa dnes zdajú neprekonateľné. Ak pociťujete nedostatok energie, treba ju načerpať niekde v prírode.

Rak 22.6. - 22.7.

Už ráno sa s niekým pohneváte. I keď si to nepriznáte, na konflikte máte veľký podiel. Po nejakom rozhovore si uvedomíte, čo skutočne chcete.
Všetky Horoskopy pre Stredu 21. február 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie