• Dnes je: Nedeľa 25. februára 2024 meniny má Frederik(a)

Verratti opúšťa PSG, úradujúci majster Európy má pre katarský klub hodnotu 145 miliónov eur

Verratti opúšťa PSG, úradujúci majster Európy má pre katarský klub hodnotu 145 miliónov eur

Verratti odohral v drese PSG 416 zápasov, čo je druhý najvyšší počet v klubovej histórii.

14.9.2023 (SITA.sk) - Taliansky futbalista Marco Verratti po jedenástich rokoch opustil francúzsky klub Paríž Saint-Germain napriek tomu, že s ním mal platnú zmluvu ešte na tri roky.

Tridsaťročný stredopoliar podpísal trojročný kontrakt s katarským klubom Al-Arabi, ktorý za neho podľa francúzskych médií zaplatil úradujúcemu šampiónovi Ligue 145 miliónov eur.

Druhý najvyšší počet odohratých zápasov

Verratti odohral v drese PSG 416 zápasov, čo je druhý najvyšší počet v klubovej histórii po obrancovi Jean-Marcovi Pilorgetovi. Zaznamenal v nich 11 gólov a 61 asistencií. Do Parku princov prišiel v roku 2012 z talianskej Pescary a za ten čas s ním získal spolu 30 trofejí, vrátane deviatich majstrovských titulov a šiestich prvenstiev v národnom pohári.

Doplatil na obmenu kádra

"Hral som za Paríž Saint-Germain s veľkou hrdosťou viac ako dekádu a zahral som si s mnohými skvelými hráčmi. Mesto Paríž, klub aj jeho fanúšikovia majú špeciálne miesto v mojom srdci. Navždy budem Parížan," vyhlásil Verratti, ktorý doplatil na obmenu kádra po príchode nového trénera Luisa Enriqueho. Rodák z Pescary nefirugoval v plánoch niekdajšieho kouča FC Barcelona či španielskej reprezentácie.

Marco Verratti pomohol talianskej reprezentácii k zisku titulu majstrov Európy pred dvomi rokmi, zahral si aj na majstrovstvách sveta v roku 2014 v Brazílii. Celkovo odohral v drese národného tímu 55 stretnutí a pripísal si v nich tri presné zásahy.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Nedeľu 25. február 2024

horoskopy na dnes nedelu 25 februar 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Nedeľu 25. február 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Únava vám zabráni nasadiť vyššie tempo. Stretnete niekoho, kto vám bude chcieť pomôcť, ale jeho zisk bude oveľa prevyšovať váš. Porozmýšľajte nad ponúkanou pomocou.

Býk 21.4. - 21.5.

Možno by ste chceli na poslednú chvíľu zmeniť svoje plány. Ak však neurobíte dostatočné bezpečnostné opatrenia musíte rátať s istým rizikom. V jednej záležitosti vás čaká prekvapenie.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes vás zaujme niekto svojimi zaujímavými názormi. Radi by ste sa s ním porozprávali, aby ste sa zbavili svojich pochybností. Nenechajte si nahovoriť niečo, o čom nie ste skalopevne presvedčení.

Rak 22.6. - 22.7.

Konajte cieľavedome a zodpovedne. Nenechajte sa vykoľajiť vlastnou nervozitou. V zamestnaní máte šancu zlepšiť pozíciu, len si nevšímajte pripomienky.
Všetky Horoskopy pre Nedeľu 25. február 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie