• Dnes je: Štvrtok 30. novembra 2023 meniny má Ondrej, Andrej

Ukrajina pripravila postup pre export štyroch plodín na trhy piatich štátov Únie, ktoré s ňou susedia

Ukrajina pripravila postup pre export štyroch plodín na trhy piatich štátov Únie, ktoré s ňou susedia

Na základe tohto postupu bude ukrajinská vláda na vydanie licencie na export mať 30 dní od obdržania žiadosti.

Kyjiv pripravil postup verifikácie exportu štyroch poľnohospodárskych produktov na trhy piatich členských krajín Európskej únie susediacich s Ukrajinou.

Kyjiv pripravil postup verifikácie exportu štyroch poľnohospodárskych produktov na trhy piatich členských krajín Európskej únie susediacich s Ukrajinou.

„Prijímame interný postup pre verifikáciu exportu štyroch plodín, a to kukurice, repkových a slnečnicových semien a pšenice, do piatich štátov EÚ,“ povedal Solskyj.

„Na základe tohto postupu bude ukrajinská vláda na vydanie licencie na export mať 30 dní od obdržania žiadosti. V priebehu týchto 30 dní bude Ukrajina informovať Európsku komisiu a relevantnú krajinu o prijatí žiadosti o licenciu na vývoz,“ konštatoval Solskyj.

Tento mechanizmus, ktorý bráni exportu bez súhlasu susednej krajiny, je tak konštruktívny a jasný, ako je to možné, a berie do úvahy záujmy všetkých strán, poznamenal ukrajinský minister.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Štvrtok 30. november 2023

horoskopy na dnes stvrtok 30 november 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Štvrtok 30. november 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Dnes ste vstali z postele tou správnou nohou. Bude sa vám dariť v práci i v súkromných záležitostiach. Deň je vhodný na menšie oslavy.

Býk 21.4. - 21.5.

Vaše pozitívne vyžarovanie a otvorenosť, s akou konáte a vyjadrujete sa, vám otvára dvere. Dbajte však na to, aby ste nestratili doterajšiu úroveň a nenechali sa strhnúť k arogancii.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Niečo alebo niekto na vás silno citovo zapôsobí. Zbystrite pozornosť pri sľuboch a nedajte sa omotať okolo prsta! Určite budú viac súvisieť s fantáziou ako s realitou.

Rak 22.6. - 22.7.

Mali by ste splniť, čo ste sľúbili. Ak budete príliš dlho otáľať, stratíte dôveru a dobré meno. Rozdrobenosť a nejednotnosť v rámci vášho konania a myslenia vás oberá prinajmenšom o čas.Všetky Horoskopy pre Štvrtok 30. november 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie