• Dnes je: Utorok 28. novembra 2023 meniny má Henrieta

Strana Hlas-SD chce priniesť do rozvrátenej krajiny pokoj a stabilitu i slušnosť a pomoc pre ľudí

Strana Hlas-SD chce priniesť do rozvrátenej krajiny pokoj a stabilitu i slušnosť a pomoc pre ľudí

Podľa Petra Pellegriniho neexistuje beznádejná krajina, len beznádejná vláda, ani chudobná krajina, len krajina, ktorá je zle spravovaná.

23.9.2023 (SITA.sk) - Hlas-SD chce priniesť do rozvrátenej krajiny pokoj a stabilitu i slušnosť a pomoc pre ľudí. Predseda strany Peter Pellegrini to uviedol na predvolebnom stretnutí strany v Prešove, o ktorom v tlačovej správe informovala hovorkyňa strany Patrícia Medveď Macíková.

„Hlas je dnes s plnou zodpovednosťou pripravený zohrať vážnu úlohu pri premene Slovenska na stabilnú, prosperujúcu a bezpečnú krajinu. Sme pripravení vytvoriť silnú, stabilnú, zodpovednú a odborne pripravenú vládu. Ponúkame silný tím pre silný štát, ponúkame pokoj a súdržnosť, ponúkame lepší život pre každého človeka,“ zdôraznil Pellegrini.

Pomoc pre všetkých, ktorí to potrebujú

Líder Hlasu dodal, že neexistuje beznádejná krajina, len beznádejná vláda, ani chudobná krajina, len krajina, ktorá je zle spravovaná. Slovensko si podľa neho nezaslúži ani jedno, ani druhé.

„Ľudia majú právo na vládu, ktorá počúva hlas ľudí, hlas starších aj mladších, hlas pracovníkov aj od podnikateľov, hlas obyvateľov miest aj dedín, hlas rodín aj slobodných,“ tvrdí Pellegrini.

Ak strana Hlas bude vo vláde, podľa jej predsedu to bude znamenať pomoc pre všetkých, ktorí to potrebujú. „Hlas vo vláde znamená silnú ruku štátu v cenách potravín a energií. Hlas vo vláde znamená vyrovnanie regionálnych rozdielov. Len silný Hlas znamená silný štát. Len silný Hlas je zárukou stabilnej vlády, ktorá sa nerozpadne na vzájomných sporoch. Len silný Hlas je zárukou, že sa ani nebudú opakovať chyby minulosti, ani sa Slovensko nestane pokusnou dielňou ďalších neskúsených experimentátorov,“ povedal Pellegrini.

Štyri volebné alternatívy

Predseda Hlasu zdôraznil, že pred nami stoja rôzne výzvy a ľudia si o niekoľko dní v parlamentných voľbách vyberú zo štyroch alternatív.

„Alebo si vyberieme návrat do minulosti, so všetkými jej chybami, ktoré ju chtiac či nechtiac sprevádzali. Alebo si vyberieme pokračovanie zúfalého chaosu a marazmu, do ktorého uvrhla Slovensko predchádzajúca vládna koalícia a ľudia zaň zaplatili najväčším chudobnením za posledných 22 rokov. Toho chaosu, ktorý ruka v ruke sprevádzalo šírenie nenávisti, rozdeľovanie spoločnosti a rozoštvávanie slovenského národa," vravel Pellegrini.

Dodal, že jednou z alternatív je aj experimentovanie neskúsených politikov, ktorí sa podľa neho správajú akoby nikdy neboli ani päť kilometrov za hlavným mestom. „Alebo je tu štvrtá možnosť. Vyberieme si lepší život pre nás, naše rodiny a našich blízkych v pokojnej a súdržnej spoločnosti, ktorá ťahá v týchto ťažkých časoch za jeden povraz,“ povedal šéf Hlasu.

Túto možnosť podľa Pellegrinigho ponúka práve strana Hlas. „Práve toto je ponuka Hlasu, to je cesta, ktorá môže vyviesť Slovensko z krízy a ukončiť toto trápenie," uzavrel.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Utorok 28. november 2023

horoskopy na dnes utorok 28 november 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Utorok 28. november 2023

Baran 21.3. - 20.4.

V práci pôjde všetko ani po masle. Dokážete sa dokonale sústrediť. Využite to na vyriešenie záležitostí, do ktorých ste doteraz nemali odvahu sa pustiť.

Býk 21.4. - 21.5.

Vaša optimistická nálada poteší okolie. Zistíte, že to nie je s vašimi možnosťami také zlé, len sa treba zbaviť predsudkov a skúšať nové spôsoby.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Neberte tragicky, ak budete musieť urobiť niečo, o čo vás požiada partner. Radi by ste si poleňošili, ale zrejme sa vám to len tak ľahko nepodarí. Nechcete iste počúvať výčitky partnera.

Rak 22.6. - 22.7.

Vaše narábanie s financiami nie je práve najhospodárnejšie. Mal by sa vám prihlásiť človek, ktorý vám má čo povedať. Nechajte si dostatok času na rozhovor s ním.Všetky Horoskopy pre Utorok 28. november 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie