• Dnes je: Sobota 09. decembra 2023 meniny má Izabela

Spartak Trnava už spoznal možného súpera v play-off EKL, v 3. predkole však musí zdolať Lech Poznaň

Spartak Trnava už spoznal možného súpera v play-off EKL, v 3. predkole však musí zdolať Lech Poznaň

Prvé stretnutie proti poľskému tímu odohrajú 10.

7.8.2023 (SITA.sk) - Ak slovenský futbalový klub FC Spartak Trnava zvládne prekážku v podobe poľského klubu KKS Lech Poznaň v 3. kvalifikačnom kole Európskej konferenčnej ligy 2023/2024, v play-off si zmeria sily s českou Slaviou Praha alebo ukrajinským SC Dnipro-1, ktorý doposiaľ hrával domáce zápasy v Košiciach.

Rozhodol o tom pondelkový žreb v sídle Európskej futbalovej únie (UEFA) vo švajčiarskom Nyone. Trnavčania by začali 24. augusta doma a odvetu by absolvovali o týždeň neskôr u súpera.

Futbalisti Spartaka začali púť pohárovou Európou v 2. kvalifikačnom kole EKL, v ktorom vyradili lotyšský FK Auda. Po remíze 1:1 v Lotyšsku zvíťazili na domácej pôde 4:1. Prvé stretnutie 3. predkola proti Poznani odohrajú 10. augusta u súpera a odvetu o týždeň neskôr v Trnave.

Trnavčanom mohol žreb prisúdiť aj postupujúce družstvo z dvojíc FC Santa Coloma (Andorra) / AZ Alkmaar (Holandsko), Olympiakos Pireus (Grécko) / KRC Genk (Belgicko) alebo anglický FC Aston Villa.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Sobotu 9. december 2023

horoskopy na dnes sobotu 9 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Sobotu 9. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Planéty nepriaznivo ovplyvňujú vašu pracovnú aktivitu. Neplánujte si toho veľa. Objavia sa udalosti, ktoré nemôžete ovplyvniť. Môžu sa obrátiť proti vám.

Býk 21.4. - 21.5.

Situácia nie je taká jednoznačná, ako si myslíte. Nemali by ste robiť závery dovtedy, kým nezískate presné informácie. Stačí málo a z priateľov si môžete narobiť nepriateľov.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Vaša energia vám dodá chuť do práce a života. Stačí viac iniciatívy a určite zlepšíte vašu terajšiu situáciu. Snažte sa vyhnúť zbytočným stresom.

Rak 22.6. - 22.7.

Prvotný neúspech pri rozbiehaní dôležitých aktivít nič neznamená. Vyskúšajte všetky riešenia. Ak nepoľavíte, už čoskoro zaznamenáte prvé úspechy.Všetky Horoskopy pre Sobotu 9. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie