• Dnes je: Streda 29. novembra 2023 meniny má Vratko

Smer-SD podporuje vstup Ukrajiny do Európskej únie, pri NATO má však iný názor

Smer-SD podporuje vstup Ukrajiny do Európskej únie, pri NATO má však iný názor

Podotkol však, že jej vstup podporujú len v prípade, ak splnia podmienky vstupu, nemalo by to byť iba politické gesto.

25.4.2023 (SITA.sk) - Strana Smer-SD podporuje vstup Ukrajiny do Európskej únie (EÚ), ak má Ukrajina takúto ambíciu. Na tlačovej besede to uviedol predseda strany Robert Fico.

Politické gesto

„Áno, sme pripravení pomôcť, lebo to obdobie prechodu k členstvu môže byť pomerne dlhé a naše skúsenosti, ktoré máme, môžu byť pre Ukrajinu veľmi cenné," vyjadril sa. Dodal však, že strana má výhrady voči tomu, aby Ukrajina bola členom Severoatlantickej aliancie (NATO).

Integračný proces

Smer-SD sa podľa svojho predsedu plánuje zúčastniť stretnutia za okrúhlym stolom, ktorý organizuje Slovenská národná strana (SNS) a jej predseda Andrej Danko.

Fico chce podporiť integračný proces, ktorý spustila SNS, zdôraznil najmä ich spoluprácu s poslancom Národnej rady (NR) SR Tomášom Tarabom a poslancami okolo neho. Integráciu v politike považuje za veľmi dôležitú, dodal, že z minulosti majú dobré skúsenosti so spoluprácou so SNS.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Stredu 29. november 2023

horoskopy na dnes stredu 29 november 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Stredu 29. november 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Čaká vás deň vhodný na nákupy. Máte šancu stretnúť priateľa, s ktorým môžete stráviť príjemné popoludnie. Pozor, zdravotne nie ste v najlepšej kondícii.

Býk 21.4. - 21.5.

Doterajšie úlohy sa vám zdajú priľahké? Práve rutina sa stane prekážkou v dosiahnutí určitého cieľa. Nejaký čas vám potrvá, kým nájdete originálny postup.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Máte výbornú náladu? Niektorým ľuďom sa to nebude páčiť, budú vás chcieť znechutiť. Riaďte sa vlastným rozumom. Dávajte si pozor na nočné zážitky.

Rak 22.6. - 22.7.

Už dnes úplne zabudnete na prácu a najbližším pripravíte atraktívny program. Počítajte s prejavmi vďačnosti. Milovaná osoba vás príjemne prekvapí.Všetky Horoskopy pre Stredu 29. november 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie