• Dnes je: Pondelok 20. mája 2024 meniny má Bernard

Slovan Bratislava opäť obhájil majstrovský titul, jeho zisk spečatil remízou s Dunajskou Stredou (foto)

Slovan Bratislava opäť obhájil majstrovský titul, jeho zisk spečatil remízou s Dunajskou Stredou (foto)

Slovan má po sobote pred druhým Spartakom Trnava náskok devätnástich bodov.

13.4.2024 (SITA.sk) - Hráči Slovana Bratislava využili hneď prvú príležitosť potvrdiť ďalšiu úspešnú obhajobu celkového prvenstva v najvyššej slovenskej futbalovej súťaži, v sobotňajšom zápase 5. kola nadstavby im na to stačila aj domáca bezgólová remíza s DAC 1904 Dunajská Streda.

Zaistili si už šiesty majstrovský titul za sebou.

"Belasí" ako prvý klub v ére samostatného Slovenska ovládli domácu ligu šesťkrát v rade, celkovo je to ich 30. titul v 104-ročnej histórii. V ére samostatnosti je to štrnáste prvenstvo Bratislavčanov.

Slovan má po sobote pred druhým Spartakom Trnava náskok devätnástich bodov. Bratislavský klub v tejto sezóne zaznamenal zatiaľ iba dve ligové prehry a má pred sebou päť ligových duelov, Trnavčania absolvujú ešte šesť stretnutí. Zaujímavosťou je, že pred rokom spečatil Slovan zisk titulu až v polovici mája, teraz sa mu to podarilo o mesiac skôr.

Ďalším titulom Slovan Bratislava získal právo v kvalifikácii o postup do skupinovej časti Ligy majstrov, v ktorej si doteraz nikdy nezahral. Púť pohárovou Európou pre nasledujúcu sezónu začnú "belasí" už 9. alebo 10. júla, meno súpera sa dozvedia 18. júna.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 20. máj 2024

horoskopy na dnes pondelok 20 maj 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 20. máj 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Nadišiel čas, aby ste splnili sľuby, ktoré sa od vás očakávajú. Ak budete ich splnenie odďaľovať, prestanú vás brať vážne. To by vás iste veľmi mrzelo. Naplno sa vo veci angažujte.

Býk 21.4. - 21.5.

Váš zmysel pre povinnosť vás núti k plnému nasadeniu. Podriaďte vaše záujmy len existenčnej nutnosti. Nenechajte sa strhnúť k nepremysleným činom.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Rozhýbte sa, mali by ste riešiť nejakú chúlostivú otázku. Poobede sa vo vašej blízkosti objaví osoba, ktorá vás neobyčajne priťahuje.

Rak 22.6. - 22.7.

Tak ľahko, ako by ste si to predstavovali, to predsa len zatiaľ nepôjde. Nejaký čas budete musieť ešte vydržať nápor útokov, ktoré sa budú na vás valiť z rôznych strán.
Všetky Horoskopy pre Pondelok 20. máj 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie