• Dnes je: Utorok 05. decembra 2023 meniny má Oto

Slafkovský ako nováčik Montreal Canadiens po zrazení kolena už začal trénovať a chce sa stále zlepšovať

Slafkovský ako nováčik Montreal Canadiens po zrazení kolena už začal trénovať a chce sa stále zlepšovať

Juraj Slafkovský pred zranením nebodoval v 15 zápasoch za sebou od 14.

11.4.2023 (SITA.sk) - Slovenský hokejový útočník Juraj Slafkovský v pondelok trénoval na ľade prvýkrát od 15. januára, keď utrpel zranenie kolena a nováčikovská sezóna v drese tímu Montreal Canadiens zo zámorskej NHL sa pre neho predčasne skončila.

Odhodlaný na sebe pracovať

Devätnásťročného Košičana mrzí, že stihol odohrať iba 39 zápasov, ale podľa jeho slov je odhodlaný pracovať na sebe a v budúcej sezóne podávať lepšie výkony.

„Vždy chcete dosiahnuť viac. Mám vysoké nároky sám na seba a chcem toho robiť viac. Bolo by lepšie dokončiť sezónu a odohrať 80 zápasov, no ja som zastavil uprostred cesty. Môžem to však rýchlo dobehnúť," povedal Slafkovský po návrate na ľad, citoval ho web denníka Montreal Gazette.

Úradujúca jednotka draftu nováčikov do NHL stihla pred zranením zaznamenať desať bodov za štyri góly a šesť asistencií. Slafkovský si uvedomuje, že sa stále musí zlepšovať.

Zosúladenie schopností

„Viem, na čom potrebujem pracovať a aký typ hráča som. Musím prísť na to, ako by to mohlo fungovať. V tejto lige je to veľmi náročné a ja sa snažím zosúladiť všetky moje schopnosti. Tréneri mi pomáhajú dostať zo seba to najlepšie, aby som pomáhal tímu k víťazstvám. Som robustný a musím to využívať spolu s ostatnými prednosťami. Myslím si, že ešte strelím nejaké góly. Chcem byť čo najlepší tímový hráč a čo najviac víťaziť," dodal mladý krídelník.

Podľa prvotných prognóz mal chýbať Montrealu do 13. apríla, keď už sa v profilige bude končiť základná časť. Canadiens však patria medzi najslabšie tímy súťaže a v play-off si nezahrajú. Momentálne sú na predposlednom 15. mieste vo Východnej konferencii s bilanciou 31 triumfov a 49 prehier.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Utorok 5. december 2023

horoskopy na dnes utorok 5 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Utorok 5. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Náladu vám len tak ľahko nikto nepokazí. Dokonca sa pustíte iniciatívne do niektorých prác, ktorým sa inokedy radšej vyhýbate. Zároveň to bude pre vás aj relaxácia.

Býk 21.4. - 21.5.

Prichádza obdobie, počas ktorého by ste mali venovať svoje sily rodine a domovu. Ak treba niečo v domácnosti zlepšiť, či prípadne zmeniť bydlisko, je najvyšší čas niečo podniknúť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Mali by ste si vyriešiť nedorozumenie s členmi rodiny. Uvedomte si, že vás potrebujú viac, ako si myslíte. Vo vzduchu visia viaceré otázky, na ktoré by ste mali nájsť odpoveď.

Rak 22.6. - 22.7.

Pravdepodobne dostanete pozvanie od osoby, ktorá sa s vami chce už dlhšie zblížiť. Buďte trpezliví, lebo váš obdivovateľ je veľmi nesmelý.Všetky Horoskopy pre Utorok 5. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie