• Dnes je: Sobota 24. februára 2024 meniny má Metej

Sedem ľudí zomrelo v Nemecku pri havárii auta, v ktorom sa zrejme viezli migranti (foto)

Sedem ľudí zomrelo v Nemecku pri havárii auta, v ktorom sa zrejme viezli migranti (foto)

Nemecko v ostatných mesiacoch čelí nárastu nelegálnej migrácie.

13.10.2023 (SITA.sk) - Sedem ľudí zomrelo v Bavorsku pri nehode auta, ktoré pravdepodobne viezlo migrantov a snažilo sa vyhnúť policajnej kontrole. Havária sa stala pri Mühldorfe na diaľnici A94, ktorá vedie k hranici s Rakúskom. Vozidlo vo veľkej rýchlosti opustilo diaľnicu a prevrátilo sa.

Nemecká polícia na platforme X, predtým známej ako Twitter, uviedla, že prvotné vyšetrovanie zistilo, že to bolo auto prevádzača s viac ako 20 ľuďmi na palube. Prokurátori podľa nej začali vyšetrovanie vraždy.

Všetci ľudia v aute utrpeli zranenia, zväčša ľahké, no niektorí sú zranení aj vážne, informuje tlačová agentúra dpa. Previezli ich do neďalekých nemocníc. V aute sa viezli aj deti. Nie je zatiaľ jasné, odkiaľ daní ľudia pochádzali.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Sobotu 24. február 2024

horoskopy na dnes sobotu 24 februar 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Sobotu 24. február 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Máte chuť aj energiu niečo tvoriť. Veľa si vás v domácnosti neužijú. Nájdete si vždy dôvod, prečo nemôžete sedieť doma. Teraz si môžete dovoliť trochu sebeckosti a myslieť na svoj prospech.

Býk 21.4. - 21.5.

Peniaze zbytočne nerozhadzujte a nešpekulujte. Môžete mať veľké straty. Opatrne s novotami. V zabehaných koľajach viete lepšie chodiť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Pri vašom spôsobe myslenia môžete ľahko naraziť na nepochopenie. Nechajte sa riadiť svojím šiestym zmyslom, ktorý vás dokáže lepšie usmerniť ako nejaká rozumová špekulácia.

Rak 22.6. - 22.7.

Neistota vás bude naďalej dráždiť. Mali by ste sa odreagovať, najlepšie v práci spojenej s fyzickou námahou. Zvýši to váš pokoj a zostanú po vás aj hmatateľné výsledky.
Všetky Horoskopy pre Sobotu 24. február 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie