• Dnes je: Nedeľa 25. februára 2024 meniny má Frederik(a)

Pri ostrove Lesbos sa potopila nákladná loď, jedného člena posádky zachránili, ostatných 13 je nezvestných

Pri ostrove Lesbos sa potopila nákladná loď, jedného člena posádky zachránili, ostatných 13 je nezvestných

Podľa gréckej pobrežnej stráže sa podarilo zachrániť jedného občana Egypta.

26.11.2023 (SITA.sk) - Pri gréckom ostrove Lesbos sa v nedeľu skoro ráno v rozbúrenom Egejskom mori potopila nákladná loď, pričom 13 členov posádky zostáva nezvestných a jedného sa podarilo zachrániť.

Plavidlo Raptor s komorskou vlajkou bolo na ceste z egyptskej Alexandrie do tureckého Istanbulu a viezlo 6-tisíc ton soli. Posádku tvorilo dovedna 14 osôb - ôsmi Egypťania, štyria Indovia a dvaja Sýrčania.

Loď ohlásila mechanický problém v nedeľu približne o 7:00 miestneho času a vyslala núdzový signál. Krátko nato zmizla asi osem kilometrov juhozápadne od Lesbosu.

Podľa pobrežnej stráže sa podarilo zachrániť jedného občana Egypta. Po zvyšných členoch posádky pátra osem lodí, dva vrtuľníky a fregata gréckeho námorníctva.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Nedeľu 25. február 2024

horoskopy na dnes nedelu 25 februar 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Nedeľu 25. február 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Únava vám zabráni nasadiť vyššie tempo. Stretnete niekoho, kto vám bude chcieť pomôcť, ale jeho zisk bude oveľa prevyšovať váš. Porozmýšľajte nad ponúkanou pomocou.

Býk 21.4. - 21.5.

Možno by ste chceli na poslednú chvíľu zmeniť svoje plány. Ak však neurobíte dostatočné bezpečnostné opatrenia musíte rátať s istým rizikom. V jednej záležitosti vás čaká prekvapenie.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes vás zaujme niekto svojimi zaujímavými názormi. Radi by ste sa s ním porozprávali, aby ste sa zbavili svojich pochybností. Nenechajte si nahovoriť niečo, o čom nie ste skalopevne presvedčení.

Rak 22.6. - 22.7.

Konajte cieľavedome a zodpovedne. Nenechajte sa vykoľajiť vlastnou nervozitou. V zamestnaní máte šancu zlepšiť pozíciu, len si nevšímajte pripomienky.
Všetky Horoskopy pre Nedeľu 25. február 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie