• Dnes je: Streda 21. februára 2024 meniny má Eleonóra

Predseda Dopravného úradu Hudák aj ďalší si finančne prilepšia, Lančarič im navrhol zvýšiť príplatky

Predseda Dopravného úradu Hudák aj ďalší si finančne prilepšia, Lančarič im navrhol zvýšiť príplatky

Predsedovi regulačného úradu Martákovi osobný príplatok vzrástol o 315,50 eura na 1 254,50 eura a podpredsedovi tohto úradu Fľakovi o 279,50 eura na 1 075,50 eura.

Predseda Dopravného úradu Pavol Hudák, predseda Úradu pre reguláciu elektronických komunikácií a poštových služieb (regulačný úrad) Ivan Marták a podpredseda tohto úradu Ján Fľak si od októbra finančne prilepšia.

Všetkým trom vláda v stredu odsúhlasila zvýšenie osobných príplatkov a Fľakovi aj príplatok za riadenie s účinnosťou od začiatku tohto mesiaca. Poverený minister dopravy Pavol Lančarič im navrhol zvýšiť príplatky za kvalitné plnenie služobných úloh.

Šéfovi Dopravného úradu Hudákovi sa osobný príplatok od začiatku tohto mesiaca zvýšil o 154 eur na 1 159,50 eura.

Predsedovi regulačného úradu Martákovi osobný príplatok vzrástol o 315,50 eura na 1 254,50 eura a podpredsedovi tohto úradu Fľakovi o 279,50 eura na 1 075,50 eura. Fľakovi zároveň stúpol príplatok za riadenie o 202 eur na 894,50 eura.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Stredu 21. február 2024

horoskopy na dnes stredu 21 februar 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Stredu 21. február 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Ak nechcete vyvolať v okolí chaos, mali by ste dať najavo, že o tretieho nemáte záujem. Nerozčuľujte sa kvôli chybám iných, dôležité je, že ich nerobíte vy.

Býk 21.4. - 21.5.

Zdá sa, že dnešný večer bude veľmi zaujímavý. Ak čakáte návštevu, prinesie vám milú pozornosť, ak čakáte poštu, správy budú priaznivé. Je na mieste zachovať primeraný pokoj.

Blíženci 22.5. - 21.6.

V záležitosti svojho srdca nestrácajte trpezlivosť. Postupne sa vyriešia všetky problémy, ktoré sa dnes zdajú neprekonateľné. Ak pociťujete nedostatok energie, treba ju načerpať niekde v prírode.

Rak 22.6. - 22.7.

Už ráno sa s niekým pohneváte. I keď si to nepriznáte, na konflikte máte veľký podiel. Po nejakom rozhovore si uvedomíte, čo skutočne chcete.
Všetky Horoskopy pre Stredu 21. február 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie