• Dnes je: Pondelok 20. mája 2024 meniny má Bernard

Pospíšil sa zaskvel dvomi asistenciami a vyrovnal sa Tatarovi, Kadri oslávil 900. zápas (video)

Pospíšil sa zaskvel dvomi asistenciami a vyrovnal sa Tatarovi, Kadri oslávil 900. zápas (video)

Druhým hetrikom v kariére sa blysol Rus Andrej Kuzmenko.

13.4.2024 (SITA.sk) - Slovenský hokejista Martin Pospíšil odohral v NHL druhý dvojbodový zápas v priebehu desiatich dní.

Dôrazný a rýchlonohý útočník prispel k triumfu Calgary na ľade Anaheimu 6:3 dvomi asistenciami a svoj aktuálny súčet v premiérovej sezóne v profilige navýšil na 22 bodov za 8 gólov a 14 asistencií.

Vyrovnal tým bodový zápis Tomáša Tatara zo Seattlu, ktorý čas bodov získal ešte ako hráč Colorada.

Pripísal si aj dva plusové body

Pospíšil si počas vyše 13 minút na ľade pripísal okrem dvoch asistencií aj dva plusové body, tri strely a štyri bodyčeky. V jeho obľúbenej činnosti zrážania sa so súperovými hráčmi ho tentoraz tromfol Dryden Hutn s ôsmimi "hitmi".

Pospíšil prvýkrát asistoval v prvej tretine pri góle Nazema Kadriho na 2:0. Druhú asistenciu pridal dve a pol minúty pred koncom tretej tretiny, keď hostia pečatili svoje víťazstvo na 6:3.

Víťazstvo je oveľa dôležitejšie

Práve Pospíšil a Kuzmenko hrali na krídle prvého útoku s centrom Kadrim, ktorý tromi bodmi oslávil svoj deväťstý zápas v NHL. Nazbieral v nich 639 bodov.

"Hetrik je hetrik, poteší, ale víťazstvo je oveľa dôležitejšie. Je to však istý krok dopredu v mojej kariére. Nie som si však úplne istý, či som si zaslúžil druhý gól," komentoval Andrej Kuzmenko.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 20. máj 2024

horoskopy na dnes pondelok 20 maj 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 20. máj 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Nadišiel čas, aby ste splnili sľuby, ktoré sa od vás očakávajú. Ak budete ich splnenie odďaľovať, prestanú vás brať vážne. To by vás iste veľmi mrzelo. Naplno sa vo veci angažujte.

Býk 21.4. - 21.5.

Váš zmysel pre povinnosť vás núti k plnému nasadeniu. Podriaďte vaše záujmy len existenčnej nutnosti. Nenechajte sa strhnúť k nepremysleným činom.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Rozhýbte sa, mali by ste riešiť nejakú chúlostivú otázku. Poobede sa vo vašej blízkosti objaví osoba, ktorá vás neobyčajne priťahuje.

Rak 22.6. - 22.7.

Tak ľahko, ako by ste si to predstavovali, to predsa len zatiaľ nepôjde. Nejaký čas budete musieť ešte vydržať nápor útokov, ktoré sa budú na vás valiť z rôznych strán.
Všetky Horoskopy pre Pondelok 20. máj 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie