• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

Pellegrini pokrstil knihu čistou vodou, nie je prehľadom neúspechov

Pellegrini pokrstil knihu čistou vodou, nie je prehľadom neúspechov

Kniha nesie názov: Slovensko vlastnou cestou.

8.7.2023 (SITA.sk) - Peter Pellegrini (Hlas-SD) mal v piatok 7. júla krst svojej novej knihy Slovensko vlastnou cestou. Kniha pojednáva o jeho vízii Slovenska a súčasne je kampaňou na post predsedu vlády SR.

Knihu pokrstili mladí členovia Hlasu, symbolicky čistou vodou. Strana Hlas-SD o tom informovala v tlačovej správe s tým, že ku knihe spustili aj webovú stránku www.slovenskovlastnoucestou.sk a vznikla aj audio verzia.

Pellegriniho vízia Slovenska

Cieľom je oboznámiť verejnosť s Pellegriniho víziou Slovenska, s ním samotným, ako aj s jeho názormi na súčasnú politickú situáciu. Pellegrini bude knihu rozdávať osobne cez leto v rámci roadshow Pelletonu 3, keď obíde spoločne s tímom Slovensko, bude sa rozprávať s ľuďmi a zisťovať, čo ich trápi.

„Je to kniha o mne a mojej vízii Slovenska. Aj keď som v politike už dlhší čas, chcem ľudom viac priblížiť, kto som, ako rozmýšľam a čo chcem dosiahnuť,“ povedal predseda Hlaus-SD a vyhlásil, že na Slovensku je začaté všetko, no dokončené nie je nič.

Kniha nie je prehľadom neúspechov

„Za tridsať rokov zvrchovanosti sme sa niekde stratili. Na našej spoločnej ceste ostali haldy hlušiny po takých i onakých vládach, ktoré tisíc vecí začali, no žiadnu nedokončili,“ dodal Pellegrini, ktorého kniha nie je prehľadom neúspechov, či variantom na známe: „Nedá sa!“, ale víziou šance na zásadnú zmenu Slovenska. Predseda Hlasu uviedol, že jeho posolstvo znie „Dá sa a my to dokážeme!“.

„Máme príklad a inšpiráciu v generáciách, ktoré tu boli pred nami. Stačí si to len pripomenúť, aké úžasné veci naša krajina a jej obyvatelia dokázali a koľko našich rodákov sa presadilo vo svete a aj dnes robia Slovensku dobré meno," uviedol Pellegrini s tým, že cesta nebude rovná ani jednoduchá, pretože žijeme v príliš ťažkých časoch.

Politiku robí pre ľudí

„Ale práve to je úlohou všetkých, ktorí od ľudí vo voľbách dostanú dôveru. Upratať všetky katastrofy a previesť národ bezpečne cez prah nových čias," dodal predseda Hlasu a na záver poznamenal, že politiku robí a vždy bude robiť pre ľudí.

„Žijeme síce časy štvrtej generácie priemyslu a umelej inteligencie, ale keď prestaneme vidieť človeka so všetkým, čo k nemu patrí, prestane mať politická práca zmysel," uzavrel.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 11. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 11 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Budete tvrdo pracovať a dosiahnete pokrok v štúdiu alebo v povolaní po odbornej stránke. Financie však nezískate. Vo výhľade sú i ďalšie sporné udalosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak sa ráno objavia pochybnosti, celý deň bude úspešný. Dnes musíte postupovať opatrne. Nedovoľte, aby niekto odhalil vaše plány. Mohol by to zneužiť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete musieť nechať všetky menej dôležité veci bokom. Budete mať čo robiť, aby ste stihli všetko to, čo ste začali a čo musíte neodkladne dokončiť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak prejavíte príliš veľa ochoty v jednej veci, dopadnete nedobre. Môže sa vám stať, že veci, ku ktorým ste pristupovali dobrovoľne, sa zmenia na povinnosť.Všetky Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie