• Dnes je: Utorok 23. apríla 2024 meniny má Vojtech

Opitý vodič zdemoloval dve odparkované autá, polícia mu v dychu namerala viac ako tri promile

Opitý vodič zdemoloval dve odparkované autá, polícia mu v dychu namerala viac ako tri promile

Pri dopravnej nehode sa ľahko zranil vodič motorového vozidla Hyundai.

11.10.2022 (Webnoviny.sk) - Opitý vodič narazil v nedeľu večer do dvoch vozidiel, následne nafúkal viac ako tri promile. Ako na sociálnej sieti informovala košická krajská polícia, v nedeľu večer viedol 32-ročný muž z Považskej Bystrice motorové vozidlo zn. Hyundai Atos po miestnej komunikácii v obci Drienovec (okr. Košice – okolie), pričom v dôsledku nevenovania sa vedeniu vozidla narazil ľavou prednou časťou do zadnej pravej bočnej časti vozidla Volvo XC60, ktoré parkovalo na ľavom okraji cesty a ktoré sa následkom nárazu posunulo.

Následne narazil ľavou prednou časťou do pravej zadnej časti vozidla Mazda CX-5, ktoré stálo zaparkované pred vozidlom Volvo.

Pri dopravnej nehode sa ľahko zranil vodič motorového vozidla Hyundai, ktorého policajti bezprostredne po dopravnej nehode podrobili dychovej skúške s výsledkom 1,52 mg/l, čo je v prepočte 3,17 promile.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Utorok 23. apríl 2024

horoskopy na dnes utorok 23 april 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Utorok 23. apríl 2024

Baran 21.3. - 20.4.

V práci sa vám konečne otvoria nové šance. Mali by ste ich využiť najlepšie, ako len viete. Trochu húževnatosti a výsledky predbehnú očakávanie.

Býk 21.4. - 21.5.

Záležitosti tvojho srdca, ktoré sa zdali doteraz pomýlené sa začínajú prejavovať opäť ako reálne. Treba sa len viac angažovať a vyliezť zo svojej ulity.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Rozčaruje vás niečie rozhodnutie, ale nezúfajte. Aspoň už konečne budete vedieť, na čom ste. Ak porozmýšľate, prídete na to, že malo prísť už skôr.

Rak 22.6. - 22.7.

Dnes sa nebudete cítiť celkom vo svojej koži, čo sa prejaví striedaním nálad. Nedajte sa ovplyvniť momentálnou náladou na neuvážené činy, ktoré by ste neskôr mohli ľutovať.
Všetky Horoskopy pre Utorok 23. apríl 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie