• Dnes je: Utorok 05. decembra 2023 meniny má Oto

Nepríjemného súpera môže Slovan v play-off podľa Bajriča zdolať, využiť chcú kvalitu a silné stránky

Nepríjemného súpera môže Slovan v play-off podľa Bajriča zdolať, využiť chcú kvalitu a silné stránky

Okrem tradične silnej diváckej podpory môže hráčom Slovana pomôcť aj dlhšie voľno.

23.8.2023 (SITA.sk) - Slovenský futbalový šampión ŠK Slovan Bratislava privíta vo štvrtok na Tehelnom poli cyperský Aris Limassol v úvodnom zápase play-off o účasť v skupinovej časti Európskej ligy 2023/2024.

Náročný súper

Podľa slovinského stopéra Kenana Bajriča „belasí" majú šancu postúpiť, no najskôr musia zvládnuť prvý duel na vlastnom štadióne. Ako informoval Slovan na svojom webe, predal naň už viac ako 14-tisíc vstupeniek.

Bajrič pozná cyperský futbal, keďže dva roky hrával za Pafos.

„Aris je náročný súper, nehrá sa proti nemu ľahko. Verím, že ho môžeme zdolať. Musíme však byť pozorní a preniesť na ihrisko to, čo sme si pripravili. Snažia sa o vysoké napádanie, vpredu majú veľmi dobrých hráčov. Dvaja-traja sú naozaj rýchli a nebezpeční. Aris je mužstvo, ktoré nečaká na to, čo sa bude diať, ale snaží sa hrať a tlačiť. Je to nepríjemný súper. Na druhej strane, aj my máme kvalitu a silné stránky, ktoré budeme chcieť využiť," povedal 28-ročný rodák z Ľubľany podľa klubového webu.

Pomôcť môže dlhšie voľno

Počas uplynulého víkendu totiž neodohrali plánovaný súboj v najvyššej domácej súťaži proti MFK Zemplín Michalovce pre výskyt koronavírusu u súperov. Naopak, futbalisti Arisu majú v nohách úvodný ligový zápas v sezóne 2023/2024 proti AEK Larnaca (2:0).

„Počas víkendu sme nemali ligový duel, snažili sme sa teda trochu dobiť sily a zároveň dobre potrénovať. Pripravujeme sa a absolvovali sme aj video analýzu. Tešíme sa na štvrtok. Doma chceme dosiahnuť priaznivý výsledok, keďže v odvete na nás čakajú podobne náročné poveternostné podmienky ako naposledy v Izraeli. Najprv je tu však štvrtok. Chceme uspieť," dodal Kenan Bajrič.

Odvetné stretnutie medzi Slovanom Bratislava a Arisom Limassol je na programe vo štvrtok 31. augusta na Cypre (19.00 h SELČ). Ak slovenský majster v tejto konfrontácii neuspeje, predstaví sa v skupinovej fáze Európskej konferenčnej ligy.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 4. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 4 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Pokračujete vo včerajšom pracovnom nasadení? Ak áno, môžete dnes veľmi ľahko dosiahnuť úspech. V súkromí sa vám splní nejedno želanie.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak vám dnes ponúknu nové zamestnanie, berte ho so "všetkými desiatimi". Dnes je tá najvhodnejšia konštelácia k novým začiatkom.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete mať možnosť získať nové kontakty. Bude dobré, keď si urobíte reklamu. Nemali by ste sedieť v kúte a čakať na to, kedy si vás niekto všimne.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak sa stretnete so silnejším protivníkom, nevzdávajte sa. Obhajujte vaše myšlienky za každú cenu. K partnerovi buďte opatrní, nežiarlite.Všetky Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie