• Dnes je: Nedeľa 25. februára 2024 meniny má Frederik(a)

Nenecháme sa tak ľahko odbiť, reaguje Dostál na neúčasť koaličných partnerom v ústavnoprávnom výbore

Nenecháme sa tak ľahko odbiť, reaguje Dostál na neúčasť koaličných partnerom v ústavnoprávnom výbore

Podpredseda výboru Ondrej Dostál (SaS) uviedol, že pokračovali neformálnou diskusiou.

10.11.2023 (SITA.sk) - Poslanec a podpredseda Ústavnoprávneho výboru NR SR Ondrej Dostál (SaS) podal do podateľne návrh na zvolanie ďalšej schôdze tohto parlamentného výboru.

Aktuálna situácia v polícií

Budú naň opäť pozvaní minister vnútra Matúš Šutaj Eštok (Hlas-SD), predsedníčka Úradu na ochranu oznamovateľov protispoločenskej činnosti Zuzana Dlugošová a právny zástupca dotknutých vyšetrovateľov Peter Kubina.

„Nenecháme sa tak ľahko odbiť. Do siedmich dní bude musieť byť ústavnoprávny výbor s rovnakou témou a s rovnakými pozvanými hosťami zvolaný znova,“ uviedol poslanec pre médiá.

Ústavnoprávny výbor Národnej rady SR, ktorý sa mal zaoberať aktuálnou situáciou v polícii a prvými krokmi nového ministra vnútra Matúša Šutaja Eštoka (Hlas-SD), nebol piatok uznášaniaschopný.

Pokračovali neformálnou diskusiou

Dôvodom bola neúčasť koaličných poslancov.

Rokovanie výboru zablokovali svojou neúčasťou Tibor Gašpar, Ján Mažgút a Lucia Plevíková zo Smeru-SD, Richard Eliáš a Štefan Gašparovič z Hlasu-SD a Roman Michelko z SNS. Minister vnútra Matúš Šutaj Eštok odpovedal pred zasadačkou na otázky novinárov.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Nedeľu 25. február 2024

horoskopy na dnes nedelu 25 februar 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Nedeľu 25. február 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Únava vám zabráni nasadiť vyššie tempo. Stretnete niekoho, kto vám bude chcieť pomôcť, ale jeho zisk bude oveľa prevyšovať váš. Porozmýšľajte nad ponúkanou pomocou.

Býk 21.4. - 21.5.

Možno by ste chceli na poslednú chvíľu zmeniť svoje plány. Ak však neurobíte dostatočné bezpečnostné opatrenia musíte rátať s istým rizikom. V jednej záležitosti vás čaká prekvapenie.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes vás zaujme niekto svojimi zaujímavými názormi. Radi by ste sa s ním porozprávali, aby ste sa zbavili svojich pochybností. Nenechajte si nahovoriť niečo, o čom nie ste skalopevne presvedčení.

Rak 22.6. - 22.7.

Konajte cieľavedome a zodpovedne. Nenechajte sa vykoľajiť vlastnou nervozitou. V zamestnaní máte šancu zlepšiť pozíciu, len si nevšímajte pripomienky.
Všetky Horoskopy pre Nedeľu 25. február 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie