• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

Najvyšší sud potvrdil odmietnutie obžaloby na Kaliňáka a Brhela v kauze „dorovnávania platu“ Imreczemu

Najvyšší sud potvrdil odmietnutie obžaloby na Kaliňáka a Brhela v kauze „dorovnávania platu“ Imreczemu

Dôvodom majú byť závažné procesné chyby.

14.6.2023 (SITA.sk) - Najvyšší súd SR na stredajšom neverejnom zasadnutí zamietol ako nedôvodnú sťažnosť prokurátora proti uzneseniu Špecializovaného trestného súdu o odmietnutí obžaloby na exministra vnútra Roberta Kaliňáka a podnikateľa Jozefa Brhela.

Ako informovala hovorkyňa súdu Alexandra Važanová, senát dospel k záveru, že je potrebné obžalobu odmietnuť a vrátiť ju prokurátorovi, pretože trpí závažnými procesnými chybami, ktorými boli porušené práva obvinených na obhajobu.

Špecializovaný trestný súd ešte začiatkom apríla odmietol obžalobu na bývalého ministra vnútra Roberta Kaliňáka a podnikateľa Jozefa Brhela v kauze „dorovnávania platu“ bývalému šéfovi Finančnej správy SR Františkovi Imreczemu.

Sudca totiž zistil závažné procesné chyby, najmä porušenie práva na obhajobu. Dvojicu konkrétne obžalovali pre zločin podplácania.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 11. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 11 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Budete tvrdo pracovať a dosiahnete pokrok v štúdiu alebo v povolaní po odbornej stránke. Financie však nezískate. Vo výhľade sú i ďalšie sporné udalosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak sa ráno objavia pochybnosti, celý deň bude úspešný. Dnes musíte postupovať opatrne. Nedovoľte, aby niekto odhalil vaše plány. Mohol by to zneužiť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete musieť nechať všetky menej dôležité veci bokom. Budete mať čo robiť, aby ste stihli všetko to, čo ste začali a čo musíte neodkladne dokončiť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak prejavíte príliš veľa ochoty v jednej veci, dopadnete nedobre. Môže sa vám stať, že veci, ku ktorým ste pristupovali dobrovoľne, sa zmenia na povinnosť.Všetky Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie