• Dnes je: Streda 17. júla 2024 meniny má Bohuslav

Na zastavenie postupu Ruska je nutné zničiť jeho bombardéry zhadzujúce riadené bomby, tvrdí Kuleba

Na zastavenie postupu Ruska je nutné zničiť jeho bombardéry zhadzujúce riadené bomby, tvrdí Kuleba

Riadenými bombami ruské lietadlá útočia ešte z územia Ruska, keď sú mimo dosahu ukrajinskej protivzdušnej obrany.

4.7.2024 (SITA.sk) - Zastaviť postup Ruska na bojisku môže podľa ukrajinského ministra zahraničia zničenie ruských stíhacích bombardérov a doplnenie ukrajinských zásob munície.

Trend postupného obsadzovania územia Ukrajiny Ruskom sa dá zvrátiť, ale vyžaduje si to „mnoho rozhodnutí", povedal Dmytro Kuleba pre litovského verejnoprávneho vysielateľa LRT. Informuje o tom web Kyiv Independent.

Nekonečné množstvo bômb

Kľúčové podľa Kulebu je zničenie ruských lietadiel na zemi aj vo vzduchu a zabezpečenie dostatočného množstva delostreleckých granátov na boj s ruskou armádou.

„Sme presvedčení, že hlavným dôvodom úspechu Ruska je jednoducho nekonečné množstvo riadených bômb zhadzovaných na naše pozemné sily," povedal Kuleba.

Útočia z ruského územia

„Hneď, ako sa nám podarí čeliť hrozbe leteckého bombardovania, posilnia sa naše pozemné pozície a pre Rusko bude veľmi ťažké postupovať," dodal šéf ukrajinskej diplomacie.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Stredu 17. júl 2024

horoskopy na dnes stredu 17 jul 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Stredu 17. júl 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Úspešný deň pre ľudí pracujúcich v oblasti zdravotníctva a školstva. Ostatní dokážu riešiť problémy s humorom. Poobzerajte sa po vedľajšom zamestnaní.

Býk 21.4. - 21.5.

Silnejúca intuícia bude vhodne podporovaná. Vyriešenie zamotanej situácie, ku ktorej ste nemálo prispeli, je na obzore. Venujte sa tvorivej činnosti, môžete dosiahnuť pekné výsledky.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Snažte sa presadiť svoje tvorivé možnosti a schopnosti, kým sa to ešte dá. Môžete tým veľa získať. Je najvyšší čas, aby ste prestali ťahať za kratší koniec. Máte na viac.

Rak 22.6. - 22.7.

Kto nepracuje, nič nepokazí. Držte sa dnes tohto hesla po celý deň. Pri roztržkách radšej ustúpte. Najlepším spoločníkom bude pre vás nejaká kniha.
Všetky Horoskopy pre Stredu 17. júl 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie