• Dnes je: Pondelok 04. decembra 2023 meniny má Barbora

Na severovýchod Slovenska by mohol prísť investor z oblasti strojárstva, oznámil štátny tajomník Švec

Na severovýchod Slovenska by mohol prísť investor z oblasti strojárstva, oznámil štátny tajomník Švec

Štátny tajomník ministerstva hospodárstva Peter Švec.

Do Medzilaboriec by mohla prísť zaujímavá investícia z oblasti strojárstva. Bez ďalších podrobností to na sociálnej sieti uviedol štátny tajomník Ministerstva hospodárstva SR Peter Švec.

Ten okresné mesto v Prešovskom kraji nedávno navštívil spolu s ministrom hospodárstva Petrom Dovhunom.

Ako zdôraznil, rezort sa spolu so Slovenskou agentúrou pre rozvoj investícií a obchodu od začiatku venujú menej rozvinutým regiónom Slovenska.

Medzilaborce boli v minulosti známe vďaka strojárňam Vihorlat. Tie mali pobočky vo viacerých mestách na východe Slovenska a v čase najväčšieho rozmachu zamestnávali niekoľko tisíc pracovníkov.


V bývalých strojárňach sa už jedna menšia firma s cieľovou zamestnanosťou 50 ľudí usádza. „A pracujeme na ďalšej investícií v oblasti strojárstva, ktorá bude znamenať oveľa viac nových pracovných postov. To znamená návrat života do politikmi zabudnutého kúta Slovenska…,“ uviedol Švec.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 4. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 4 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Pokračujete vo včerajšom pracovnom nasadení? Ak áno, môžete dnes veľmi ľahko dosiahnuť úspech. V súkromí sa vám splní nejedno želanie.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak vám dnes ponúknu nové zamestnanie, berte ho so "všetkými desiatimi". Dnes je tá najvhodnejšia konštelácia k novým začiatkom.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete mať možnosť získať nové kontakty. Bude dobré, keď si urobíte reklamu. Nemali by ste sedieť v kúte a čakať na to, kedy si vás niekto všimne.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak sa stretnete so silnejším protivníkom, nevzdávajte sa. Obhajujte vaše myšlienky za každú cenu. K partnerovi buďte opatrní, nežiarlite.Všetky Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie