• Dnes je: Streda 28. februára 2024 meniny má Zlatica

Muž zakopal mŕtvu matku v pivnici a ďalej za ňu poberal dôchodok

Muž zakopal mŕtvu matku v pivnici a ďalej za ňu poberal dôchodok

Žena zomrela pravdepodobne ešte v decembri minulého roku.

7.12.2023 (SITA.sk) - Obvinenie aj z prečinu hanobenia mŕtveho vzniesol policajný vyšetrovateľ 52-ročnému mužovi z obce Rožňavské Bystré v okrese Rožňava. Ako informovala košická policajná hovorkyňa Lenka Ivanová, vo výkopovej jame v pivnici jeho domu totiž našli zahrabané ostatky tela ženy.

Následná pitva potvrdila, že patria 70-ročnej žene. Má ísť pritom o jeho matku, ktorá zomrela pravdepodobne ešte v decembri minulého roku.

Muž podľa polície opakovane vyberal za matku jej dôchodok, ktorý následne minul.

„Muž so sebou na poštu zobral doposiaľ nestotožnenú osobu, ktorá sa na matku vekovo aj vzhľadovo podobala. Všímavým pracovníkom pošty sa však výzor mužovej spoločníčky, aj napriek rôznym výhovorkám nezhodoval s predloženými dokladmi, a tak zalarmovali políciu," povedal Ivanová. Muža v tejto súvislosti obvinila aj pre prečin podvodu.

Hovorkyňa doplnila, že vyšetrovanie jednotlivých súvislostí tohto prípadu naďalej pokračuje, pričom sa vykonávajú viaceré znalecké skúmania.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Stredu 28. február 2024

horoskopy na dnes stredu 28 februar 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Stredu 28. február 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Vaši najbližší vás konečne začnú chápať a podporia vaše rozhodnutie. Prežijete večer, ktorý splní všetky vaše predstavy. Niekto vám však bude chýbať.

Býk 21.4. - 21.5.

V tomto prípade vám smola prinesie objav nových netušených spôsobov riešení, ktoré budete vedieť využiť vo svoj prospech.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Ak ste za posledné obdobie niečo pokazili, dnes máte príležitosť všetko napraviť. V dôležitej veci urobíte krok dopredu. Pozor na zlých poradcov.

Rak 22.6. - 22.7.

Planéty ovplyvnia vaše citové záležitosti. Vo vzťahoch s najbližšími ľuďmi sa vyskytnú komplikácie. Mali by ste svojim blízkym objasniť trochu svoj hodnotový systém.
Všetky Horoskopy pre Stredu 28. február 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie