• Dnes je: Utorok 28. novembra 2023 meniny má Henrieta

Matovič predstavil kandidátku, Remišová je 147. a známe sú aj mená na ďalších miestach (video)

Matovič predstavil kandidátku, Remišová je 147. a známe sú aj mená na ďalších miestach (video)

Voliči tiež podľa Igora Matoviča vo voľbách môžu rozhodnúť, kto bude viesť hnutie, pričom rozhodovať sa bude medzi ním a Erikou Jurinovou.

5.7.2023 (SITA.sk) - Líderkou kandidátnej listiny hnutia OĽaNO a priatelia, Kresťanská únia a Za ľudí je žilinská županka Erika Jurinová. Z druhého miesta kandiduje krízový manažér Július Jakab a tretie miesto patrí ekonomickému riaditeľovi Rastislavovi Krátkemu. Strana OĽaNO a priatelia predstavila kandidátku na stredajšej tlačovej besede.

Viac o téme: Predčasné voľby 2023 na Slovensku

V prvej desiatke kandidátnej listiny sú aj právnik Igor Dušenka, predseda samosprávneho kraja Jozef Viskupič, občiansky aktivista a vedúci mediálneho tímu Matúš Bystriansky, právnik Ján Magušin, námestníčka pre ošetrovateľskú starostlivosť Lenka Dunajová Družkovská, detský kardiológ a poslanec parlamentu Marek Krajči a bývalý minister vnútra Roman Mikulec.

Poslanec Michal Šipoš kandiduje z 11. miesta, líderka Za ľudí Veronika Remišová kandiduje zo 147. miesta, predsedníčka Kresťanskej únie Anna Záborská zo 148. miesta a predseda OĽaNO a priatelia Igor Matovič zo 150. miesta.

Ako Matovič uviedol, voliči sa vo voľbách môžu rozhodnúť, kto bude viesť hnutie, pričom rozhodovať sa bude medzi ním a Jurinovou. „Kto získa viac krúžkov, väčšiu dôveru od našich voličov, ten bude budúcim predsedom nášho hnutia," vyhlásil Matovič a dodal, že to je demokratickejšie, než keď o predsedovi hlasujú členovia hnutia.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Utorok 28. november 2023

horoskopy na dnes utorok 28 november 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Utorok 28. november 2023

Baran 21.3. - 20.4.

V práci pôjde všetko ani po masle. Dokážete sa dokonale sústrediť. Využite to na vyriešenie záležitostí, do ktorých ste doteraz nemali odvahu sa pustiť.

Býk 21.4. - 21.5.

Vaša optimistická nálada poteší okolie. Zistíte, že to nie je s vašimi možnosťami také zlé, len sa treba zbaviť predsudkov a skúšať nové spôsoby.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Neberte tragicky, ak budete musieť urobiť niečo, o čo vás požiada partner. Radi by ste si poleňošili, ale zrejme sa vám to len tak ľahko nepodarí. Nechcete iste počúvať výčitky partnera.

Rak 22.6. - 22.7.

Vaše narábanie s financiami nie je práve najhospodárnejšie. Mal by sa vám prihlásiť človek, ktorý vám má čo povedať. Nechajte si dostatok času na rozhovor s ním.Všetky Horoskopy pre Utorok 28. november 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie