• Dnes je: Sobota 24. februára 2024 meniny má Metej

Matovič opäť vystrájal: Najnovšie pokazil deťom Mikuláša v parlamente a urazil aj učiteľku (video)

Matovič opäť vystrájal: Najnovšie pokazil deťom Mikuláša v parlamente a urazil aj učiteľku (video)

Matovičovi nie je svätý ani Mikuláš, ani deti – skonštatovala v tejto súvislosti strana Hlas-SD.

Na deň sv. Mikuláša prišli politikom do Národnej rady SR zaspievať a zavinšovať deti z Detského folklórneho súboru Čunovský kŕdeľ.

Vianočný program

Návštevu detí sa však podarilo pokaziť lídrovi hnutia Slovensko/OĽaNO Igorovi Matovičovi. Neuveríte, čo teraz vystrájal. Detský folklórny súbor pripravil politikom v parlamente prekvapenie v podobe vianočného programu a zaspieval im známe vianočné koledy.

Následne sa predseda parlamentu Peter Pellegrini (Hlas-SD) prišiel deťom osobne poďakovať. V tom sa vo vestibule Národnej rady zjavil poslanec hnutia Slovensko/OĽaNO Igor Matovič a celú vianočnú atmosféru pokazil. O incidente informoval poslanec Hlasu-SD Samuel Migaľ, ktorý pripojil aj video.

Matoviča upratala učiteľka

„Deti a potom, aby ste vedeli, tento ujo je klamár,“ utrúsil Matovič v prítomností detí na adresu Pellegriniho, ktoré sa na šéfa hnutia Slovensko/OĽaNO len nechápavo pozerali. Na situáciu však stihla zareagovať vedúca detského súboru. „Poďte od tohto pána, prosím vás, dobre?“ – poradila deťom.

Matovič sa ale ani vtedy neuvedomil a pokračoval ďalej osočovaním Pellegriniho. „Toto je klamár, ktorému neverte nič,“opakoval deťom šéf hnutia Slovensko. Zaskočila ho ale pohotová reakcia pani učiteľky. „Toto je prosím vás čert,“ okomentovala nevhodné správanie politika pred žiakmi vedúca folklórneho súboru.

Matoviča správanie učiteľky poriadne podráždilo, vo videu si pozrite, akú nevhodnú poznámku jej utrúsil:

Matovičovi nie je svätý ani Mikuláš, ani deti – skonštatovala v tejto súvislosti strana Hlas-SD. „Toto je scéna z dnešného parlamentu. Poďakovanie Petra Pellegriniho deťom z folklórneho súboru za pekné mikulášske vystúpenie na pôde Národnej rady – a hneď potom sa prejaví Igor Matovič, ktorý neváha na šírenie nenávisti zneužiť akúkoľvek príležitosť – ani deti na sviatok Mikuláša,“ reagovala strana Hlas-SD na správanie Matoviča vo vestibule Národnej rady. O incidente zverejnila aj video:

reagovala strana Hlas-SD na správanie Matoviča vo vestibule Národnej rady. O incidente zverejnila aj video:

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Sobotu 24. február 2024

horoskopy na dnes sobotu 24 februar 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Sobotu 24. február 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Máte chuť aj energiu niečo tvoriť. Veľa si vás v domácnosti neužijú. Nájdete si vždy dôvod, prečo nemôžete sedieť doma. Teraz si môžete dovoliť trochu sebeckosti a myslieť na svoj prospech.

Býk 21.4. - 21.5.

Peniaze zbytočne nerozhadzujte a nešpekulujte. Môžete mať veľké straty. Opatrne s novotami. V zabehaných koľajach viete lepšie chodiť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Pri vašom spôsobe myslenia môžete ľahko naraziť na nepochopenie. Nechajte sa riadiť svojím šiestym zmyslom, ktorý vás dokáže lepšie usmerniť ako nejaká rozumová špekulácia.

Rak 22.6. - 22.7.

Neistota vás bude naďalej dráždiť. Mali by ste sa odreagovať, najlepšie v práci spojenej s fyzickou námahou. Zvýši to váš pokoj a zostanú po vás aj hmatateľné výsledky.
Všetky Horoskopy pre Sobotu 24. február 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie