• Dnes je: Utorok 27. februára 2024 meniny má Alexander

Izraelské nálety zasiahli dva utečenecké tábory v Pásme Gazy a zabili množstvo ľudí, tvrdia Palestínčania

Izraelské nálety zasiahli dva utečenecké tábory v Pásme Gazy a zabili množstvo ľudí, tvrdia Palestínčania

Útoky nastali v čase, keď USA neustále naliehajú na Izrael, aby súhlasil s „humanitárnou pauzou“ počas neúnavného bombardovania Pásma Gazy.

5.11.2023 (SITA.sk) - Izraelské nálety zasiahli v nedeľu dva utečenecké tábory v strednej časti Pásma Gazy a zabili množstvo ľudí, uviedli zdravotnícki predstavitelia.

Útoky nastali v čase, keď Spojené štáty neustále naliehajú na Izrael, aby súhlasil s „humanitárnou pauzou“ počas neúnavného bombardovania Pásma Gazy.

Americký minister zahraničných vecí Antony Blinken odcestoval do Ramalláhu na Západnom brehu Jordánu na predtým neohlásené stretnutie s palestínskym prezidentom Mahmúdom Abbásom.

Blinken sa v sobotu stretol s arabskými ministrami zahraničných vecí v Jordánsku po rokovaní v Izraeli s premiérom Benjaminom Netanjahuom, ktorý trvá na tom, že nemôže dôjsť k dočasnému prímeriu, kým nebudú prepustení všetci rukojemníci zadržiavaní Hamasom.

Prezident Joe Biden však naznačil, že v súvislosti s dosiahnutím spomenutej „humanitárnej pauzy“ nastal určitý pokrok.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Utorok 27. február 2024

horoskopy na dnes utorok 27 februar 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Utorok 27. február 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Úlohy zvládnete bez problémov, komplikácie sa môžu objaviť vo vzťahu k partnerovi. Zamyslite sa nad jeho problémami a trochu sa pocvičte aj v tolerantnosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Najlepšie výsledky dosiahnete práve vďaka priamočiarosti a otvorenosti. Padli ste do oka vplyvnej osobe, ktorá vám chce pomôcť. Je na vás, či ponúknutú pomoc prijmete.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Zdá sa vám, že všetko spí? Musíte nazrieť pod pokrievku! Ak sa dnes nebudete v jednej veci viac snažiť, môžete počítať s neskoršími problémami.

Rak 22.6. - 22.7.

Dnes by sa nemali vyskytnúť žiadne väčšie problémy. Ak sa na vás obráti ktosi o radu pri riešení svojich problémov, neodmietajte. V budúcnosti ako keby ste našli.
Všetky Horoskopy pre Utorok 27. február 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie