• Dnes je: Streda 17. júla 2024 meniny má Bohuslav

Festival Pohoda v pohode. Polícia vydala pokyny pre návštevníkov, tieto veci si so sebou nenoste (video)

Festival Pohoda v pohode. Polícia vydala pokyny pre návštevníkov, tieto veci si so sebou nenoste (video)

Trenčianska krajská polícia varuje taktiež pred horúčavami a vyzdvihuje dodržiavanie pitného režimu či chránenie sa pred prudkým slnkom.

11.7.2024 (SITA.sk) - Trenčianska krajská polícia informuje prostredníctvom sociálnej siete, ako sa správať na festivale Pohoda tak, aby to dopadlo v pohode a zabezpečili pohodlie a bezpečnosť všetkým návštevníkom.

Polícia upozorňuje na rešpektovanie a ohľaduplnosť voči ostatným návštevníkom či dodržiavanie pokynov organizátorov a bezpečnostného personálu.

Zriadená je aj núdzová infolinka Pohody. Festival Pohoda sa koná od 11. do 13. júla na Letisku Trenčín.

Toto si na festival nenoste

Podotýka, aby si všetci návštevníci dávali pozor na svoje osobné veci a cennosti, v inom prípade, ak niekto z návštevníkov zbadá čokoľvek podozrivé, nech sa ihneď obráti na bezpečnostný personál alebo políciu.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Do areálu festivalu je zakázané priniesť sklenené poháre, fľaše či nádoby, ako aj pyrotechnické predmety či zbrane. Na festival si návštevníci určite nemajú brať bicykle ani kolobežky, selfie tyče, drony, dáždniky či variče.

K dispozícii je aj zdravotnícky personál

V prípade, že sa u niektorého z návštevníkov vyskytne zdravotný problém, môže sa obrátiť na zdravotnícky personál v areáli festivalu. Organizátori zriadili v prípade potreby aj núdzovú infolinku Pohody na telefónnom čísle +421 800 500 090, ktorá je k dispozícii nielen pre návštevníkov, ale aj ich príbuzných, ktorí na festivale nie sú.

Trenčianska polícia zároveň popriala všetkým návštevníkom Pohody príjemný a bezpečný festivalový zážitok.

Viac k téme: Festival Pohoda, Polícia, pravidlá, Správanie, Trenčianska krajská polícia
Zdroj: SITA.sk - Festival Pohoda v pohode. Polícia vydala pokyny pre návštevníkov, tieto veci si so sebou nenoste (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Stredu 17. júl 2024

horoskopy na dnes stredu 17 jul 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Stredu 17. júl 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Úspešný deň pre ľudí pracujúcich v oblasti zdravotníctva a školstva. Ostatní dokážu riešiť problémy s humorom. Poobzerajte sa po vedľajšom zamestnaní.

Býk 21.4. - 21.5.

Silnejúca intuícia bude vhodne podporovaná. Vyriešenie zamotanej situácie, ku ktorej ste nemálo prispeli, je na obzore. Venujte sa tvorivej činnosti, môžete dosiahnuť pekné výsledky.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Snažte sa presadiť svoje tvorivé možnosti a schopnosti, kým sa to ešte dá. Môžete tým veľa získať. Je najvyšší čas, aby ste prestali ťahať za kratší koniec. Máte na viac.

Rak 22.6. - 22.7.

Kto nepracuje, nič nepokazí. Držte sa dnes tohto hesla po celý deň. Pri roztržkách radšej ustúpte. Najlepším spoločníkom bude pre vás nejaká kniha.
Všetky Horoskopy pre Stredu 17. júl 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie