• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

Európsky futbal dosť stratil na kvalite, vyhlásil Ronaldo

Európsky futbal dosť stratil na kvalite, vyhlásil Ronaldo

Portugalský futbalista v rozhovore uviedol, že si je na 100 percent istý, že sa nevráti do žiadneho európskeho klubu.

18.7.2023 (SITA.sk) - Portugalský futbalista Cristiano Ronaldo tvrdí, že v kariére už nebude pôsobiť v žiadnom európskom klube.

Pokles kvality

Skúsený 38-ročný útočník saudskoarabského klubu Al-Nassr v rozhovore pre televíznu stanicu ESPN uviedol, že úroveň futbalu na európskom kontinente v ostatných rokoch poklesla.

„Som si na 100 percent istý, že sa nevrátim do žiadneho európskeho klubu. Mám 38 rokov a európsky futbal dosť stratil na kvalite. Jedinou súťažou, pre ktorú to neplatí, je Premier League. Tá je ďaleko pred ostatnými ligami,“ vyhlásil CR7.

Saudskoarabská liga

Niekdajší hráč Realu Madrid, Manchestru United či Juventusu Turín po minuloročných majstrovstvách sveta v Katare zamieril do Saudskej Arábie. Vraví, že otvoril cestu do tejto krajiny ďalším hráčom, veď po ňom zamierili do tejto krajiny Blízkeho východu i úradujúci držiteľ Zlatej lopty Karim Benzema, Marcelo Brozovič, NGolo Kanté či Roberto Firmino.

„V priebehu nasledujúceho roka prídu do Saudskej Arábie ďalší špičkoví hráči. O rok saudskoarabská liga predbehne tureckú a holandskú ligu,“ dodal rodák z Madeiry.

Cristiano Ronaldo je presvedčený, že súťaž v Saudskej Arábii je kvalitnejšia ako zámorská Major League Soccer, do ktorej nedávno zamieril jeho dlhoročný rival Argentínčan Lionel Messi. Ten sa dohodol na spolupráci s Interom Miami.

„Saudskoarabská liga je lepšia ako MLS," poznamenal kapitán portugalskej reprezentácie, s ktorou sa začiatkom septembra predstaví na Slovensku v rámci kvalifikácie o postup na budúcoročné majstrovstvá Európy v Nemecku.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 11. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 11 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Budete tvrdo pracovať a dosiahnete pokrok v štúdiu alebo v povolaní po odbornej stránke. Financie však nezískate. Vo výhľade sú i ďalšie sporné udalosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak sa ráno objavia pochybnosti, celý deň bude úspešný. Dnes musíte postupovať opatrne. Nedovoľte, aby niekto odhalil vaše plány. Mohol by to zneužiť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete musieť nechať všetky menej dôležité veci bokom. Budete mať čo robiť, aby ste stihli všetko to, čo ste začali a čo musíte neodkladne dokončiť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak prejavíte príliš veľa ochoty v jednej veci, dopadnete nedobre. Môže sa vám stať, že veci, ku ktorým ste pristupovali dobrovoľne, sa zmenia na povinnosť.Všetky Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie