• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

Demokrati vyzvali Žilinku na zásah voči nahrávkam Fica, získava ich nelegálne a účelovo strihá (video)

Demokrati vyzvali Žilinku na zásah voči nahrávkam Fica, získava ich nelegálne a účelovo strihá (video)

Robert Fico podľa Kristiána Čekovského manipuluje, vyhráža sa OČTK a „vytrháva korene slovenskej demokracie", aby zachránil sám seba a svojich ľudí.

25.4.2023 (SITA.sk) - Strana Demokrati vyzvala generálneho prokurátora Maroša Žilinku, aby sa postavil pred verejnosť a zasiahol vo veci nahrávok, ktoré zverejňuje strana Smer – sociálna demokracia (Smer-SD). Ako ďalej na tlačovej besede uviedol dočasne poverený premiér a predseda Demokratov Eduard Heger, Žilinka sa len pasívne pozerá na to, čo prevádza predseda Smeru-SD Robert Fico.

Nahrávky sú zmanipulované

Heger tvrdí, že Ficovi nezapadalo do jeho mentálneho sveta, keď súčasná vláda rozviazala ruky orgánom činným v trestnom konaní (OČTK).

Každý deň sa ukazuje, že nahrávky sú zmanipulované a prispôsobuje si ich tak, aby naklonil verejnú mienku. Prirodzená reakcia veľkého počtu obyvateľov je, že cítia ohrozenie demokracie," povedal.

Kauza Gorila

Predseda Smeru-SD Robert Fico disponuje nahrávkami, ku ktorým sa nemá ako dostať legálnym spôsobom. Účelovo ich strihá, aby nebol známy celý kontext, čím klame svojich voličov a ostatných občanov,“ uviedol nezaradený poslanec Národnej rady SR a člen predsedníctva Demokratov Kristián Čekovský.

Dodal, že Fico takto manipuluje, vyhráža sa OČTK a „vytrháva korene slovenskej demokracie", aby zachránil sám seba a svojich ľudí. „Doteraz sa nikdy nevyjadril k nahrávke z kauzy Gorila, kde hlas podobný jeho hovorí o rozparcelovaní Slovenska oligarchami," doplnil Čekovský.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 11. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 11 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Budete tvrdo pracovať a dosiahnete pokrok v štúdiu alebo v povolaní po odbornej stránke. Financie však nezískate. Vo výhľade sú i ďalšie sporné udalosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak sa ráno objavia pochybnosti, celý deň bude úspešný. Dnes musíte postupovať opatrne. Nedovoľte, aby niekto odhalil vaše plány. Mohol by to zneužiť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete musieť nechať všetky menej dôležité veci bokom. Budete mať čo robiť, aby ste stihli všetko to, čo ste začali a čo musíte neodkladne dokončiť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak prejavíte príliš veľa ochoty v jednej veci, dopadnete nedobre. Môže sa vám stať, že veci, ku ktorým ste pristupovali dobrovoľne, sa zmenia na povinnosť.Všetky Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie