• Dnes je: Pondelok 20. mája 2024 meniny má Bernard

Čistota v segmente HoReCa: Aké prostriedky vám ušetria čas a peniaze?

Čistota v segmente HoReCa: Aké prostriedky vám ušetria čas a peniaze?

Čistota v reštauráciách, kaviarňach či hoteloch je veľmi kľúčová, preto výber tých správnych čistiacich a dezinfekčných prostriedkov vám nielen ušetrí čas a peniaze, ale zabezpečí aj dodržiavanie hygienických noriem, ktoré sú nevyhnutné pre zdravie i bezp

15.4.2024 (SITA.sk) - V oblasti pohostinstva, hotelierstva, reštaurácií a cateringových služieb (HoReCa) je čistota absolútnou prioritou. Nielenže zaručuje spokojnosť zákazníkov, ale tiež zabezpečuje dodržiavanie hygienických noriem, ktoré sú nevyhnutné pre zdravie a bezpečnosť. Efektívna čistota však neznamená len používanie akýchkoľvek čistiacich prostriedkov. Výber správnych produktov môže výrazne ušetriť váš čas a finančné prostriedky. Predstavujeme vám prehľad najlepších prostriedkov na čistenie v segmente HoReCa, ktoré vám pomôžu udržiavať váš podnik v top stave bez zbytočných výdavkov a strát času.

1. Dezinfekčné prostriedky

V kuchyniach a priestoroch, kde sa manipuluje s potravinami, je dôležitá nielen čistota, ale predovšetkým dezinfekcia. Špeciálne dezinfekčné prostriedky, ako sú AKTIVIT dezinfekčný bez vône a farby a AKTIVIT dezinfekčný s citrónovou vôňou od spoločnosti BANCHEM s.r.o., účinkujú proti baktériám, vírusom a plesniam. Sú ideálne na dezinfekciu stolov, kuchynských dosiek, kuchynského náradia a iných povrchov, čím zabezpečujú bezpečné prostredie pre manipuláciu s potravinami.

2. Čistiace prostriedky na riad

Zaistite dokonalé čistenie vašich pohárov, príborov a riadu s kvalitnými čističmi, ktoré efektívne odstraňujú mastnotu a zvyšky potravín. Produkty ako PANTRA PROFESIONAL 07, VAU saponát na riad a AKTIVIT G sú šetrné k materiálom a zároveň poskytujú lesklý a čistý výsledok.

3. Čistiace prostriedky na podlahy

Podlahy v kuchyniach, jedálňach a spoločenských priestoroch vyžadujú špecializovanú starostlivosť. Produkty ako 5P plus, BANOX, PANTRA PROFESIONAL 11 a ELZON PLUS zabezpečujú nielen dokonalú čistotu, ale aj dezinfekciu, čím prispievajú k bezpečnému a hygienickému prostrediu pre zamestnancov i zákazníkov.

4. Dezinfekčné mydlá a antibakteriálne gély

V kuchyniach, kúpeľniach a toaletách je nevyhnutná rýchla a účinná dezinfekcia rúk. Kvalitné dezinfekčné mydlá a antibakteriálne gély, ako sú Chiroderm tekuté mydlo a Bannderm dezinfekčný gél, poskytujú túto základnú ochranu pred šírením infekcií.

5. Čistiace prostriedky na sklo a lesklé povrchy

Udržiavajte sklenené stoly, okná, zrkadlá a ďalšie lesklé povrchy bez šmúh a škvŕn s pomocou špecializovaných čistiacich prostriedkov ako AKTIVIT kontakt a PANTRA PROFESIONAL 06, ktoré zabezpečia bezchybný vzhľad vašich priestorov.

6. Odstraňovače škvŕn a nečistôt

V boji proti mastnotám, olejovým škvrnám a iným nečistotám sú neoceniteľnými pomocníkmi produkty ako Sensi odstraňovač škvŕn color/white a SENSI odstraňovač práškový. Ide o špeciálne vyvinuté prostriedky na odstránenie týchto problémov z rôznych materiálov, čím zjednodušujú údržbu čistých pracovných odevov a iných textílií v sektore HoReCa.

Buďte si istí, BANCHEM to (č)istí!

BANCHEM s.r.o. je renomovaným dodávateľom čistiacich prostriedkov a chemických produktov, ktoré sú špeciálne navrhnuté a určené pre sektor HoReCa. S ich širokou ponukou výrobkov a dlhoročnými skúsenosťami si získali dôveru prevádzkovateľov reštaurácií, hotelov, barov a ďalších podnikov v pohostinstve. Tak neváhajte a využite jedinečné produkty, ktoré BANCHEM s.r.o špeciálne navrhol tak, aby zodpovedali špecifickým potrebám a štandardom v HoReCa sektore.

S produktmi BANCHEM s.r.o. pre HoReCa si môžu prevádzkovatelia v tomto sektore byť istí, že ich potreby v oblasti čistenia, dezinfekcie a údržby budú efektívne a spoľahlivo zabezpečené.

Informačný servis

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 20. máj 2024

horoskopy na dnes pondelok 20 maj 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 20. máj 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Nadišiel čas, aby ste splnili sľuby, ktoré sa od vás očakávajú. Ak budete ich splnenie odďaľovať, prestanú vás brať vážne. To by vás iste veľmi mrzelo. Naplno sa vo veci angažujte.

Býk 21.4. - 21.5.

Váš zmysel pre povinnosť vás núti k plnému nasadeniu. Podriaďte vaše záujmy len existenčnej nutnosti. Nenechajte sa strhnúť k nepremysleným činom.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Rozhýbte sa, mali by ste riešiť nejakú chúlostivú otázku. Poobede sa vo vašej blízkosti objaví osoba, ktorá vás neobyčajne priťahuje.

Rak 22.6. - 22.7.

Tak ľahko, ako by ste si to predstavovali, to predsa len zatiaľ nepôjde. Nejaký čas budete musieť ešte vydržať nápor útokov, ktoré sa budú na vás valiť z rôznych strán.
Všetky Horoskopy pre Pondelok 20. máj 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie