• Dnes je: Štvrtok 29. februára 2024 meniny má Radomír

Christina Aguilera ohromila fanúšikov štíhlou postavou. Ako sa jej podarilo schudnúť?

Christina Aguilera ohromila fanúšikov štíhlou postavou. Ako sa jej podarilo schudnúť?

Americká speváčka a skladateľka Christina Aguilera sa pochválila novou postavou

Americká speváčka a skladateľka Christina Aguilera ohromila svojich fanúšikov po tom, čo sa objavila v talk show Jimmy Kimmel Live. Pred všetkými divákmi predviedla štíhlu postavu vo obtiahnutom čiernom komplete. Informuje TV Joj na svojom webe Topstar.noviny.sk.

Počas svojho príchodu do budovy, v ktorej sa show vysielala, mala na sebe motorkársku bundu a minisukňu, vďaka čomu vynikli jej štíhle nohy. Počas troch mesiacov tak údajne schudla vyše 20 kilogramov a vyzerá ako na začiatku svojej kariéry.

Milovala svoje nové krivky

?„Keď som vstúpila do šoubiznisu, nenávidela som byť až taká vychudnutá. Ako 21-ročná som začala trochu priberať a milovala som svoje nové krivky, hlavne môj zadok,“ povedala v minulosti pre časopis Health.

Po prvom tehotenstve v roku 2008 ju fanúšikovia kritizovali za to, že pribrala. Vtedy sa odhodlala vyskúšať tzv. dúhovú diétu, počas ktorej zjedla denne 1600 kalórií a iba potraviny v jednej farbe. Farba potravín sa striedala a vďaka nej a cvičeniu sa jej podarilo schudnúť 18 kilogramov.

Na diéty už kašlem

Odvtedy sa však tejto diéty nedrží. ?„Na diéty už kašlem,“ zdôverila sa. „Každý z nás je nejaký a ľudia majú tendenciu vás súdiť kvôli odlišnostiam. My ale svoju jedinečnosť musíme prijať a vykašlať sa na to, čo hovoria ostatní,“ dodala.

Síce sa v jej jedálničku objavujú zeleninový šalát s kuracím mäsom, ryba, stopkový zeler či orechové maslo, dopraje si tiež sladké jedlá. Preto u mnohých vyvoláva otázky, ako sa jej podarilo bez diéty schudnúť za tri mesiace toľko kilogramov. Viac sa dozviete na stránke Topstar.noviny.sk.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Štvrtok 29. február 2024

horoskopy na dnes stvrtok 29 februar 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Štvrtok 29. február 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Nenechajte sa znechutiť momentálnou situáciou a pokračujte v nasadenom tempe. Nakoniec dobre viete, že čím viac prekážok máte pred sebou, tým viac vás to priťahuje.

Býk 21.4. - 21.5.

Intrigovanie a podráždenosť v komunikácii vám nepristane. Potlačte v sebe zlosť a mlčte, inak sa nepríjemne popálite. Očakáva vás príjemné prekvapenie vo vzťahoch.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Prestanete si všímať drobné problémy a sústredíte sa na vážne kroky v oblasti vášho profesionálneho záujmu. Niekto by chcel ťažiť z vašej nevedomosti.

Rak 22.6. - 22.7.

Môžete dosiahnuť veľa, ale zrieknite sa tvrdohlavosti. Snažte sa riešiť úlohy diplomaticky. Je na mieste opatrnosť pri styku s kontrolórom alebo revízorom.
Všetky Horoskopy pre Štvrtok 29. február 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie