• Dnes je: Utorok 05. decembra 2023 meniny má Oto

Cesc Fábregas zavesil kopačky na klinec. Bola to cesta, ktorú nikdy nezabudnem, zhodnotil svoj futbalový život

Cesc Fábregas zavesil kopačky na klinec. Bola to cesta, ktorú nikdy nezabudnem, zhodnotil svoj futbalový život

Fábregas naposledy pôsobil v talianskom druholigovom klube Como 1907, s ktorým vlani podpísal dvojročnú zmluvu.

2.7.2023 (SITA.sk) - Niekdajší španielsky futbalový reprezentant Cesc Fábregas oznámil ukončenie profesionálnej kariéry.

Tridsaťšesťročný stredopoliar sa rozhodol pre odchod do „futbalového dôchodku“ takmer 20 rokov po tom, ako 16-ročný debutoval v najvyššej anglickej súťaži Premier League v drese Arsenalu Londýn.

Majster sveta aj Európy

„S veľkým smútkom chcem oznámiť, že nadišiel čas, aby som zavesil kopačky na klinec,“ napísal na Twitteri majster sveta z „mundialu“ 2010 v JAR, v ktorého zbierke reprezentačných úspechov svieti taktiež triumf na európskych šampionátoch v rokoch 2008 a 2012.

Víťaz La Ligy a Premier League

Počas kariéry si taktiež obliekal dresy FC Barcelona, FC Chelsea a AS Monako. Na konte má majstrovský titul v španielskej La Lige či dve ligové prvenstvá v anglickej Premier League.

„Bola to cesta, na ktorú nikdy nezabudnem, od víťazstva na majstrovstvách sveta, cez Euro až po ligové triumfy v Anglicku a Španielsku a takmer všetky európske trofeje. Vždy si budem ceniť, že som mohol byť súčasťou Barcelony, Arsenalu, znova Barcelony, Chelsea, Monaka a Coma,“ skonštatoval rodený Katalánec, ktorý najčastejšie nastupoval ako stredný záložník.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 4. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 4 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Pokračujete vo včerajšom pracovnom nasadení? Ak áno, môžete dnes veľmi ľahko dosiahnuť úspech. V súkromí sa vám splní nejedno želanie.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak vám dnes ponúknu nové zamestnanie, berte ho so "všetkými desiatimi". Dnes je tá najvhodnejšia konštelácia k novým začiatkom.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete mať možnosť získať nové kontakty. Bude dobré, keď si urobíte reklamu. Nemali by ste sedieť v kúte a čakať na to, kedy si vás niekto všimne.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak sa stretnete so silnejším protivníkom, nevzdávajte sa. Obhajujte vaše myšlienky za každú cenu. K partnerovi buďte opatrní, nežiarlite.Všetky Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie