• Dnes je: Nedeľa 25. februára 2024 meniny má Frederik(a)

Beluský považuje obvinenie Konečného za nehorázne, riaditeľ má údajnú právomoc manažovať personálne zdroje úradu

Beluský považuje obvinenie Konečného za nehorázne, riaditeľ má údajnú právomoc manažovať personálne zdroje úradu

Konečný bol podľa Hamrana obvinený vo veci neoprávneného zbavovania sa nepohodlných príslušníkov NBÚ.

17.8.2023 (SITA.sk) - Predseda Osobitného kontrolného výboru parlamentu na kontrolu činnosti Národného bezpečnostného úradu Martin Beluský považuje za nehorázne obvinenie riaditeľa NBÚ Romana Konečného vo veci údajného účelového zbavovania zamestnancov a nepohodlných príslušníkov NBÚ. Ako zdôraznil v stanovisku, riaditeľ úradu má právomoc a dokonca aj povinnosť manažovať personálne zdroje úradu.

„Každý vyhodený zamestnanec akéhokoľvek úradu alebo inej organizácie má možnosť odvolať sa na príslušný súd alebo v prípade NBÚ dokonca na náš kontrolný výbor. Náš kontrolný výbor sa v minulosti zaoberal dvomi sťažnosťami bývalých príslušníkov NBÚ a žiadne porušenie zo strany riaditeľa neboli zistené," povedal Beluský.

Konečný bol podľa policajného prezidenta Štefana Hamrana obvinený vo veci neoprávneného zbavovania sa nepohodlných príslušníkov NBÚ.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Nedeľu 25. február 2024

horoskopy na dnes nedelu 25 februar 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Nedeľu 25. február 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Únava vám zabráni nasadiť vyššie tempo. Stretnete niekoho, kto vám bude chcieť pomôcť, ale jeho zisk bude oveľa prevyšovať váš. Porozmýšľajte nad ponúkanou pomocou.

Býk 21.4. - 21.5.

Možno by ste chceli na poslednú chvíľu zmeniť svoje plány. Ak však neurobíte dostatočné bezpečnostné opatrenia musíte rátať s istým rizikom. V jednej záležitosti vás čaká prekvapenie.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes vás zaujme niekto svojimi zaujímavými názormi. Radi by ste sa s ním porozprávali, aby ste sa zbavili svojich pochybností. Nenechajte si nahovoriť niečo, o čom nie ste skalopevne presvedčení.

Rak 22.6. - 22.7.

Konajte cieľavedome a zodpovedne. Nenechajte sa vykoľajiť vlastnou nervozitou. V zamestnaní máte šancu zlepšiť pozíciu, len si nevšímajte pripomienky.
Všetky Horoskopy pre Nedeľu 25. február 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie