• Dnes je: Štvrtok 30. novembra 2023 meniny má Ondrej, Andrej

Ako sa dostať na koncert Rammstein do Trenčína a kde zaparkovať? Polícia upozorňuje na veľkú dopravnú záťaž

Ako sa dostať na koncert Rammstein do Trenčína a kde zaparkovať? Polícia upozorňuje na veľkú dopravnú záťaž

V súvislosti s koncertom budú na cestách desiatky policajtov.

14.6.2023 (SITA.sk) - Stredajší večerný koncert hudobnej skupiny Rammstein spôsobí v Trenčíne veľkú dopravnú záťaž. Ako informovala trenčianska krajská policajná hovorkyňa Katarína Kuzmová, v súvislosti s koncertom bude v teréne viac ako 90 policajtov.

Parkovisko pri trenčianskom letisku bude otvorené už v dostatočnom časovom predstihu od 9:00. „Vodiči prichádzajúci od Bratislavy a Nitry budú priebežne usmerňovaní k parkovacím plochám už v križovatke diaľnice D1 od obce Lúka. Následne po ceste II/507 k obci Trenčianske Stankovce a po ceste I/9 k obci Veľké Bierovce. Vodiči prichádzajúci zo stredného Slovenska budú vedení po ceste I/9 k obci Veľké Bierovce a následne k parkovacím plochám vyčlenených ku koncertu," uviedla Kuzmová.

Vodiči prichádzajúci zo severnej strany budú smerovaní do križovatky D1 s výjazdom pri Novom Meste nad Váhom, následne po cestách II/515 a II/507 do Trenčianskych Stankoviec a po ceste I/9 do obce Veľké Bierovce. „Z dôvodu rekonštrukčných prác a havarijnej uzávery mosta na ceste I/9 je potrebné, aby si účastníci koncertu svoju cestu naplánovali s dostatočným časovým predstihom a rešpektovali pokyny polície a organizátora koncertu," dodala Kuzmová.

Pre návštevníkov koncertu bude zabezpečená aj kyvadlová doprava, ktorá bude premávať v pravidelnom intervale medzi vlakovou/autobusovou stanicou a trenčianskym letiskom. Intervaly budú ovplyvnené aktuálnou dopravnou priepustnosťou.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Stredu 29. november 2023

horoskopy na dnes stredu 29 november 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Stredu 29. november 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Čaká vás deň vhodný na nákupy. Máte šancu stretnúť priateľa, s ktorým môžete stráviť príjemné popoludnie. Pozor, zdravotne nie ste v najlepšej kondícii.

Býk 21.4. - 21.5.

Doterajšie úlohy sa vám zdajú priľahké? Práve rutina sa stane prekážkou v dosiahnutí určitého cieľa. Nejaký čas vám potrvá, kým nájdete originálny postup.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Máte výbornú náladu? Niektorým ľuďom sa to nebude páčiť, budú vás chcieť znechutiť. Riaďte sa vlastným rozumom. Dávajte si pozor na nočné zážitky.

Rak 22.6. - 22.7.

Už dnes úplne zabudnete na prácu a najbližším pripravíte atraktívny program. Počítajte s prejavmi vďačnosti. Milovaná osoba vás príjemne prekvapí.Všetky Horoskopy pre Stredu 29. november 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie