• Dnes je: Streda 07. júna 2023 meniny má Róbert

Zrušenie výstavby nemocnice Rázsochy by mala byť podľa Rašiho pre Čaputovú posledná kvapka

Zrušenie výstavby nemocnice Rázsochy by mala byť podľa Rašiho pre Čaputovú posledná kvapka

Richard Raši počas tlačového brífingu strany HLAS - sociálna demokracia v budove Národnej rady (NR) SR na tému: Porušenie zákona na Slovenskom pozemkovom fonde. Bratislava, 16. marec 2023.

Zrušenie výstavby Rázsoch by pre prezidentku Zuzanu Čaputovú mala byť posledná kvapka. Uviedol to podpredseda strany Hlas – sociálna demokracia (Hlas-SD) Richard Raši.

Ako ďalej informoval prostredníctvom tlačovej správy, zrušenie záväzku postaviť novú špičkovú univerzitnú nemocnicu na Rázsochách z Plánu obnovy je jedným z najväčších zlyhaní súčasnej vlády. Raši zároveň vyzval prezidentku Čaputovú, aby dočasne poverenú vládu odvolala a vymenovala tú úradnícku.

„Premiér Heger už rezignoval na všetky premiérske povinnosti, jedinou jeho aktivitou je kampaň jeho strany OĽANO 2.

Ako môže predseda vlády vyhlásiť, že Rázsochy sa stihnú postaviť a o dva dni ich hrubú stavbu navrhne vypustiť z Plánu obnovy? Títo ľudia, ktorí nám posledné tri roky vládnu, sú tak neschopní, že aj napriek tomu, že majú peniaze, nedokážu ani obstarať nové sanitky, nieto postaviť nemocnicu,“ tvrdí podpredseda Hlasu-SD.

Jediným riešením, ako zachrániť viac ako 300-miliónov eur, ktorá bola určená na výstavbu Rázsoch, je podľa Rašiho presunutie týchto peňazí na rekonštrukcie regionálnych nemocníc.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Stredu 7. jún 2023

horoskopy na dnes stredu 7 jun 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Stredu 7. jún 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Postavenie planét je pre vás nepriaznivé. Možné sú susedské nezhody, nepríjemnosti na cestách alebo straty, ktoré vám spôsobia vaši najbližší.

Býk 21.4. - 21.5.

Nevyhovárajte sa stále, že nemáte čas, pokiaľ ide o plnenie domácich povinností. Nečudo, keď vám dnes niekto vytkne váš nezáujem. Ukážte svoju dobrú vôľu a urobte, čo sa od vás žiada.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Využite pomerne priaznivé vplyvy na získanie ďalších dobrých kontaktov, ktoré vám prídu raz mimoriadne vhod. Konečne by ste mali prejaviť väčšiu odvahu na konkrétne činy.

Rak 22.6. - 22.7.

Dnes budete mať viackrát pravdu, ale nikto ju nebude chcieť uznať. Mali by ste si oddýchnuť, lebo inak vás ovládne rozčarovanie až beznádej.


Všetky Horoskopy pre Stredu 7. jún 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?


Počasie