• Dnes je: Sobota 24. februára 2024 meniny má Metej

Z brutálneho útoku na seniorov pri Bardejove obvinili 25-ročnú vnučku

Z brutálneho útoku na seniorov pri Bardejove obvinili 25-ročnú vnučku

Žena zraneniam podľahla.

27.11.2023 (SITA.sk) - Z obzvlášť závažného zločinu vraždy, v časti dokonanom a v časti spáchanom v štádiu pokusu, obvinila polícia 25-ročnú ženu. Podľa medializovaných informácií malo ísť o vnučku obetí.

Žena zraneniam podľahla

Ako informovala prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, tragédia sa stala v piatok 24. novembra dopoludnia v jednej z bardejovských obcí, kde došlo k brutálnemu napadnutiu 82-ročnej ženy a 86-ročného muža.

„Útok bol natoľko závažný, že napadnutá žena zraneniam podľahla. Muž je hospitalizovaný v nemocnici,“ uviedla Ligdayová.

Voči vnučke vzniesli obvinenie

Po tomto čine polícia zadržala podozrivú osobu. „Išlo o 25-ročnú ženu, ktorá bola umiestnená do cely policajného zaistenia,“ informovala policajná hovorkyňa s tým, že získaná dôkazná situácia umožnila krajskému vyšetrovateľovi vzniesť obvinenie zadržanej mladej žene.

„Bolo preukázané, že v rodinnom dome opakovane nožom napadla staršieho muža i ženu. Vyšetrovateľom bol spracovaný podnet na podanie návrhu na vzatie obvinenej ženy do väzby,“ dodala Ligdayová. Polícia podľa nej na prípade aj naďalej intenzívne pracuje.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Sobotu 24. február 2024

horoskopy na dnes sobotu 24 februar 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Sobotu 24. február 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Máte chuť aj energiu niečo tvoriť. Veľa si vás v domácnosti neužijú. Nájdete si vždy dôvod, prečo nemôžete sedieť doma. Teraz si môžete dovoliť trochu sebeckosti a myslieť na svoj prospech.

Býk 21.4. - 21.5.

Peniaze zbytočne nerozhadzujte a nešpekulujte. Môžete mať veľké straty. Opatrne s novotami. V zabehaných koľajach viete lepšie chodiť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Pri vašom spôsobe myslenia môžete ľahko naraziť na nepochopenie. Nechajte sa riadiť svojím šiestym zmyslom, ktorý vás dokáže lepšie usmerniť ako nejaká rozumová špekulácia.

Rak 22.6. - 22.7.

Neistota vás bude naďalej dráždiť. Mali by ste sa odreagovať, najlepšie v práci spojenej s fyzickou námahou. Zvýši to váš pokoj a zostanú po vás aj hmatateľné výsledky.
Všetky Horoskopy pre Sobotu 24. február 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie