• Dnes je: Nedeľa 10. decembra 2023 meniny má Radúz

Vyšetrovateľ podal návrh na vzatie Gašpara aj Stahla do väzby (video)

Vyšetrovateľ podal návrh na vzatie Gašpara aj Stahla do väzby (video)

Para v sobotu povedal, že vyšetrovateľ mu odmietol povedať dôvody zadržania jeho klienta a zložil mu telefón.

12.8.2023 (SITA.sk) - Vyšetrovateľ Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) v sobotu podal podnet na podanie návrhu na vzatie Tibora Gašpara a Romana Stahla do väzby. Polícia sa zároveň na sociálnej sieti ohradila voči tvrdeniam strany Smer-SD, že vyšetrovateľ NAKA cez víkend nepracuje.

Návrh na vzatie do väzby

„Vyšetrovateľ nepretržite od včerajšieho dňa (piatka, pozn. SITA), to znamená aj dnes, vykonáva v tejto veci úkony na Národnej kriminálnej agentúre. Ich výsledkom je, že už podal službu konajúcemu prokurátorovi Úradu špeciálnej prokuratúry spolu s kompletným vyšetrovacím spisom podnet na podanie návrhu na vzatie oboch obvinených do väzby,“ informovala polícia.

Vyšetrovateľ nepovedal dôvody

Zároveň poukázala na to, že obhajca obvineného Marek Para, ktorý údajnú nečinnosť vyšetrovateľa v médiách prezentoval, v sobotu približne o 10:00 tohto vyšetrovateľa telefonicky zastihol na služobnej klapke, teda v priestoroch NAKA v jeho kancelárii.

Tibor Gašpar sedí bez vykonávania akýchkoľvek úkonov v cele policajného zadržania a čakáme neviem na čo,“ vyhlásil dnes šéf Smeru-SD Robert Fico na tlačovej besede.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Sobotu 9. december 2023

horoskopy na dnes sobotu 9 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Sobotu 9. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Planéty nepriaznivo ovplyvňujú vašu pracovnú aktivitu. Neplánujte si toho veľa. Objavia sa udalosti, ktoré nemôžete ovplyvniť. Môžu sa obrátiť proti vám.

Býk 21.4. - 21.5.

Situácia nie je taká jednoznačná, ako si myslíte. Nemali by ste robiť závery dovtedy, kým nezískate presné informácie. Stačí málo a z priateľov si môžete narobiť nepriateľov.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Vaša energia vám dodá chuť do práce a života. Stačí viac iniciatívy a určite zlepšíte vašu terajšiu situáciu. Snažte sa vyhnúť zbytočným stresom.

Rak 22.6. - 22.7.

Prvotný neúspech pri rozbiehaní dôležitých aktivít nič neznamená. Vyskúšajte všetky riešenia. Ak nepoľavíte, už čoskoro zaznamenáte prvé úspechy.Všetky Horoskopy pre Sobotu 9. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie