• Dnes je: Štvrtok 22. februára 2024 meniny má Etela

Východ Slovenska získal ďalšieho významného investora, nový závod v Prešove by mal priniesť 500 pracovných miest

Východ Slovenska získal ďalšieho významného investora, nový závod v Prešove by mal priniesť 500 pracovných miest

DEJONG je samostatná obchodná jednotka v rámci spoločnosti Rheem Global Water. Fabrika plánuje začať s výstavbou v roku 2024, pričom prvé produkty by chcela uviesť na trh už v roku 2025.

Na východ Slovenska prichádza ďalší významný investor. Výrobca zásobníkov teplej vody z nehrdzavejúcej ocele DEJONG plánuje v Prešove postaviť svoj nový závod. Ten by mal priniesť 500 nových pracovných miest a uspokojiť rastúci dopyt zásobníkov teplej vody v celej Európe.

Rozhodujúce faktory

Ako ďalej informuje spoločnosť, pre výber lokality bola rozhodujúca kvalifikovaná a jazykovo vybavená pracovná sila, skúsení stavitelia a dobre rozvinutá železničná a cestná infraštruktúra.

„Expanzia DEJONGu na Slovensku je súčasťou našej ambicióznej stratégie rastu na európskom trhu. Predstavitelia štátu aj samosprávy boli veľmi ústretoví. Tešíme sa na prehĺbenie nášho vzťahu s obyvateľmi v regióne a na spoločnú úspešnú budúcnosť,“ uviedol výkonný riaditeľ Rheem Europe Arno La Haye.

Začiatok výstavby plánujú na budúci rok

DEJONG je samostatná obchodná jednotka v rámci spoločnosti Rheem Global Water. Fabrika plánuje začať s výstavbou v roku 2024, pričom prvé produkty by chcela uviesť na trh už v roku 2025.


„Naše investície do tejto expanzie rozšíria našu sieť, urýchlia rast a podporia našich zákazníkov v snahe uspokojiť predpokladaný dopyt počas tejto éry energetickej transformácie,“ doplnil prezident Rheem Global Water?? Rich Bendure.


Spoločnosť DEJONG bola založená v roku 1859 so sídlom v holandskom Gorredijku. Vyrába zásobníky teplej vody pre viaceré aplikácie, vrátane tepelných čerpadiel, rôznych kotlov a solárnych systémov.


Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Stredu 21. február 2024

horoskopy na dnes stredu 21 februar 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Stredu 21. február 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Ak nechcete vyvolať v okolí chaos, mali by ste dať najavo, že o tretieho nemáte záujem. Nerozčuľujte sa kvôli chybám iných, dôležité je, že ich nerobíte vy.

Býk 21.4. - 21.5.

Zdá sa, že dnešný večer bude veľmi zaujímavý. Ak čakáte návštevu, prinesie vám milú pozornosť, ak čakáte poštu, správy budú priaznivé. Je na mieste zachovať primeraný pokoj.

Blíženci 22.5. - 21.6.

V záležitosti svojho srdca nestrácajte trpezlivosť. Postupne sa vyriešia všetky problémy, ktoré sa dnes zdajú neprekonateľné. Ak pociťujete nedostatok energie, treba ju načerpať niekde v prírode.

Rak 22.6. - 22.7.

Už ráno sa s niekým pohneváte. I keď si to nepriznáte, na konflikte máte veľký podiel. Po nejakom rozhovore si uvedomíte, čo skutočne chcete.
Všetky Horoskopy pre Stredu 21. február 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie