• Dnes je: Streda 21. februára 2024 meniny má Eleonóra

Vražda exministra hospodárstva Duckého stále nie je objasnená, opäť ju bude vyšetrovať slovenská polícia

Vražda exministra hospodárstva Duckého stále nie je objasnená, opäť ju bude vyšetrovať slovenská polícia

Podľa informácií Tv Joj ukrajinská prokuratúra vrátila trestné konanie na Slovensko.

10.2.2022 (Webnoviny.sk) - Vraždu exministra hospodárstva SR Jána Duckého budú opäť vyšetrovať slovenskí policajti. Hovorca bratislavskej prokuratúry Juraj Chylo pre televíziu Joj potvrdil, že vyšetrovanie je v rukách bratislavskej prokuratúry mesiac. Informovala o tom na svojom web portáli.

Podľa jej informácii ukrajinská prokuratúra vrátila trestné konanie na Slovensko po tom, ako na základe dôkaznej núdze bolo stíhanie údajného vykonávateľa vraždy politika zastavené voči podozrivému Olegovi Torykovi.

„Vražda Jána Duckého stále nie je objasnená. Bratislavská prokuratúra naďalej vedie vyšetrovanie s cieľom vyvodenia trestnej zodpovednosti,“ dodal Chylo. Televízia konštatovala, že slovenské vyšetrovacie orgány sa prípadom zaoberajú viac ako 20 rokov.

Viac k téme: vražda Jána Duckého

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Stredu 21. február 2024

horoskopy na dnes stredu 21 februar 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Stredu 21. február 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Ak nechcete vyvolať v okolí chaos, mali by ste dať najavo, že o tretieho nemáte záujem. Nerozčuľujte sa kvôli chybám iných, dôležité je, že ich nerobíte vy.

Býk 21.4. - 21.5.

Zdá sa, že dnešný večer bude veľmi zaujímavý. Ak čakáte návštevu, prinesie vám milú pozornosť, ak čakáte poštu, správy budú priaznivé. Je na mieste zachovať primeraný pokoj.

Blíženci 22.5. - 21.6.

V záležitosti svojho srdca nestrácajte trpezlivosť. Postupne sa vyriešia všetky problémy, ktoré sa dnes zdajú neprekonateľné. Ak pociťujete nedostatok energie, treba ju načerpať niekde v prírode.

Rak 22.6. - 22.7.

Už ráno sa s niekým pohneváte. I keď si to nepriznáte, na konflikte máte veľký podiel. Po nejakom rozhovore si uvedomíte, čo skutočne chcete.
Všetky Horoskopy pre Stredu 21. február 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie